Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiknek nincs segítség...

Anyukák akiknek nincs segítség a baba mellett! Hogyan birjátok egyedül a babával?

Figyelt kérdés

Hogy nem kattantok meg? Hogy bírtok főzni, mosni, takarítani, magatokat és a babát is rendben tartani?


Nekem a párom lelépett terhesség alatt és semmi segítséget nem kapok, mert sajnos családra sem számíthatok..


2022. jan. 21. 18:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 Igen Bp.
2022. jan. 21. 18:26
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 honapos a kicsi, mellette egy 3 éves aki még itthon van.

Férjem reggeltől estig dolgozik

Segitségem nincs. Egyikünk szüleivel sem tartjuk a kapcsolatot.

Mi nagyjából ugy oldjuk meg, hogy reggel ébredés után elintézzük a bolt/posta/egyéb házon kívüli teendőinket


Utána minden nap főzök. Addig a kicsi a pihenőszékben vagy játszószőnyegen mellettem a konyhába, a nagy jàtszik. Sokszor főzök 1 kézzel, ha a kicsi nincs el.

Utána elaltatom a picit, megcsinálom az aznapi tennivalót. Mosás/fürdősikálás, felmosás, mikor mi. Egy nap 1 dolog.

Nagyjából 1re megvagyok. Ebéd majd irány az udvar.

Vagy játszunk, vagy sétálunk, vagy teszem a dolgom ott is.

Délután pedig csak a gyerekeké.


Hetente beiktatunk programot. Barátnő, csavargás, ilyesmik, hogy ne kattanjak be itthon.

2022. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!