Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a kisfiam alvási...

3 hetes a kisfiam alvási problémáink vannak, mit tegyek? Csak sirdogál mire nagy, nagy nehezen elalszik, én meg már tök kivagyok tőle. Főleg éjszaka non rossz ez.

Figyelt kérdés
tisztába teszem, eszik, büfiztetem, közben elalszik, mire lerakom, alig lehajtom éjjel a fejem tuti abban a pillanatban fölsir, nappal nem zavar ennyire na de az éjszaka, nem tudom mit csinálok rosszul. próbáltam már h nem kelek fel hozzá ha sir, egyre jobban rázendit, végül csak oda kell mennem hozzá. mkinek elyen nehéz az elején? vagy már most elkényeztettem?
2008. dec. 15. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem lehet őket elkényeztetni. Valószínűleg valami bántja. Ennyi idősen nagyon nehéz kitalálni, hogy micsoda. A legtöbb baba ilyenkor még nem érti miért került ki az anyaméhből. Az enyém is az elején egész nap ordított. (Szerencsére éjjel nem.) Nálunk a cumi egész jól bejött. Próbáltad? Kitartás, a 6. hét után könnyebb lesz.
2008. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
cUMIZGATUNK IS MOSTMÁR PEDIG ELŐSZÖR MEG NEM NON KELLETT NEKI, ÖRÜLTÜNK IS NEKI, MOSTMÁR CUMIZGAT. MI BÁNTHATJA? SZERETNÉM MEGÉRTENI ÉS SZERETNÉM HA MINDEN EGYSZERÜBB LENNE EZZEL A PICI EMBERKÉVEL, DE SOKSZOR AZT SEM TUDOM MIÉRT SIR. ÉHES V FÁJ A HASA. SOKSZOR NON ZAVARNAK A LÁTOGATÓK IS. MINDEN NAP JÖNNEK ÉS IGY NEM TUDOM KIISMERNI A KICSIKÉMET, MERT MINDIG MEGZAVAR VKI NEM TUDOM ÚGY CSIN. A DOLGOKAT AHOGY AKAROM. :(
2008. dec. 15. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom is egy hónapos és nem igatzán alszik éjszaka!!soket fáj a pocija mert mohón eszik és sokat!!Szoktam maszírozni a pocakját és tornáztatni hogy jobban kijöjjön a puki és utánna megnyuxik!Lehet a te babádnak is a pocija fáj!!
2008. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, mi 10naposak vagyunk, én magam mellé veszem a kisfiamat az ágyba, kap egy kis cicit és elalszik rajta, így én is tudok kicsit pihenni...
2008. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltunk mi is, mi a babakocsiban altatjuk éjjel is és így van hogy végig alussza az éjszakát. Előtte az én fiam is sírt ha kiságyba tettem.

Lehet fázik a kiságyban. Próbáld meg :)

Remélem segítettem. Kitartás!

2008. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!