Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A barnítókrémből bekerül...

A barnítókrémből bekerül bármi is a szervezetbe?

Figyelt kérdés
Anyatejes a babám, de nem szoptatom, fejem neki a tejet. Használhatom a barnítókrémet? Szoláriumba semmiképpen nem megyek míg szoptatok, de nagyon utálom, hogy hófehér a bőröm, világítok a sötétben.
2008. dec. 15. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan járhatsz szoliba is és barnítókrémet is használhatsz. 6 hónapos a babukám és én használom.
2008. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok, köszi! azért én a szolit kihagyom, biztos ami biztos! kibírom ezt a pár hónapot:-)
2008. dec. 15. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Én úgy tudom hogy szoli megengedett,de a krémekben vannak különböző vegyi anyagok, tartósítószer, színadalék. Én azt nem javaslom. Inkább a szoli, az biztosabb szerintem. Ne kockáztass feleslegesen a baba fontosabb.

2008. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is inkább a krémet hagynám ki, mint a szolit! A krémekből minden felszívódik a bőrödön keresztül!

2008. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hmm, ok! Most már tényleg nem tudom mi a jobb:-) Lehet mindegyikről lemondok a végén mégiscsak. A szolitól én azért tartok kicsit, mert azt a terhesség alatt mondták, hogy nem szabad. Ebből indultam ki, hogy akkor most sem jó. hófehérke maradok!
2008. dec. 15. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!