Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik azok az ételek, amelyekben...

Mik azok az ételek, amelyekben sok kalória van, maitől lehet hízni zsírban és izomban is, amiből kevés is elég, hogy sok kalória kerüljön be a szervezetbe, és mait olcsón be lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Tojás, húsok, tejtermékek, tészták? Miből mennyit kell naponta enni hogy két három hónap alatt 10 kilót lehessen hízni közbeiktatott edzéssel?
2010. nov. 11. 18:51
 1/10 anonim válasza:
Javaslom, hogy egyél mindenből sokat:-). Változatosan. De, szerintem két-három hónap alatt a 10 kiló sok. Miért akarsz annyira hízni? Vézna vagy nagyon?
2010. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem én, a pasim, és nem én szeretném hogy hízzon, hanem ő maga. Amúgy nem vézna nagyon, de nem akar kigyúrt lenni, csak kicsit vállasabb ,vádlisabb izomba, vagyis mait leadott vissza szeretné szedni és megtartani.
2010. nov. 11. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
én is szeretnék 10 kilót hízni, bár nem olyan gyorsan, h mindenki nevessen rajtam az osztályból:/
2010. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

egy hónap alatt 3 kiló kb

egy hét alatt egy kiló

vagy 10 nap alatt

annyit ingadozik is a súly

2010. nov. 11. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
javaslom hogy egyen tésztát, mondjuk grízes/lekváros.. egyen bundáskenyeret sajttal, majonézzel.. és a sütik/kekszek örök favoritok :)
2010. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, lehet veszek neki nutellát, meg linzer sütit, vagy islert :) 6lapost :)
2010. nov. 11. 20:03
 7/10 anonim válasza:
76%
Az én pasim is 3 éve eldöntötte, hogy ő hízni akar. Rengeteg péksüteményt evett. Meg is lett az eredménye. Azóta majd 30 kilót felszedett, és annyira eldurvult a helyzet,hogy most már szinte zabál. Ja, a derekán meg kirepedezett a bőre. Szóval durva. Ám ő csak röhög rajta.
2010. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Egészséges hízókúra:

Kis térfogatú, nagy kcal tartalmú kaják a csonthéjas gyümik: dió, mogyoró, mandula. (sózatlan formában!)

Nekem is hízni kéne, ugyanis kórosan sovány vagyok... -.-' mindennap megeszem 2 maréknyi diót, köztes étkezésekkor (10 dkg dióban 650 kcal van!) És mivel mennyiségre nem sok, simán tudok mellette rendesen kajálni.

Másrészről, a napi kcal mennyiséget nehéz bevinni csak kajával... pótolja ki turmixokkal, italokkal! Ha pl. eddig a kávét feketén itta, igya most tejjel. Igyon banánturmixot, nagyon tápláló (banán + tej/natúr joghurt, mézzel ha szükséges). (banán kcaldús, 103 kcal/100 g) A méz + dió kombó is nagyon egészséges, és nagyon kcaldús!


Egészségtelen hízókúra:

Kis térfogatú, nagy kcal tartalmú dolgok: cukor. Ha eddig a kávét cukor nélkül itta, most tegyen bele cukrot! Turmixokba is mehet a cukor rendesen... péksütikből ne a sósakat válassza, hanem a cukrosokat, édeseket.

Csipszek: 1 zacsi csipsz kb. 550 kcal, és ki tud vele jóllakni?:DD senki. ezért eszik csak nasinak. Ha főételként, ebédre csak csipszet ennél kb. csak 3 zacsival laknál jól. A popcorn, stb is mehet nasinak.

Használjon több olajat, zsírt, vajat a kajákhoz. Ha vajból kb. 3szoros mennyiséget kensz a kenyérre, észre se veszed, de 3* a kcal tartalom, ami rengeteg lehet.

Egyen több szószt, öntetet salikhoz, húsokhoz. (Majonéz, tejszínes, krémes öntetek.)

Joghurtokból válassza a cukros változatokat, ne a natúrt.

Mekis kajákban is rengeteg a kcal, és a fél fogamra se elég... 1 db hamburger kb. 250-300 kcal, és alig tölti ki a gyomrom...

HÁTULÜTŐK: egészségtelen a sok cukor! A majonézben, öntetekben rengeteg a koleszterin, így a szívednek, az érfalaknak nagyon káros! A mekis kaják, csipszek, sózott mogyik, popcorn tele vannak sóval. Ha sok sót eszik, magas lesz a vérnyomása, megnő az esély a szívinfarktusra. Ha kevés rostban szegény kaját eszik (mekis kaja) pedig székrekedéshez vezethet.


Ezért jobb az 1. verzió, az egészséges kajáktól való hízás.

2010. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Kifelejtettem: az alkoholban is rengeteg a kcal. (Nem véletlenül hívják "sörhasnak" a sörhasat XD Folyékony kenyér ugyebár... rengeteg kcal van a likőrökben, kevesebb a borokban. De sok alkohol szintén egészségtelen.
2010. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, h én is szeretnék hízni, de azok, amiket írtok semmit sem hasznáénak, max egy normál embernek, aki ezektől hízni szokott. Én Szinte mindent eszek a felsroltak közül, pl. szinte minden nap eszek dióstésztás, popcorn ésatöbbit, mégsem hízok egy dekát sem:/
2010. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!