Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használhatunk johnson...

Mikortól használhatunk johnson's babafürdetőt?

Figyelt kérdés
1 hósak leszünk és eddig a védőnőm nem javasolta a használatát!!
2008. dec. 15. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kórházban milyen fürdetőt használtak? Ahol az én lányaim születtek, ott alapból Johnson's-t használtak, így- hogy nem legyen kavarodás a pici bőrén- én is azt használtam. :) úgy kb 1-1,5 éves koráig. Akkor mertem váltani a Baba tusfürdőre, meg samponra is. (könnyebb a pénztárcámnak, mint a J&J)
2008. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha jól emléxem akkor naturlandos mosdókenőccsel amit a doki nekünk is irt fel és azt használtuk ideáig!Csak nem akarom hogy kiüsse a babóca bőrét viszont lecserélném már azt a "hipó" illatú kenőcsöt:)!!
2008. dec. 15. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
nekünk azt mondták 1 éves korig ne
2008. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a J&J alapjáraton hipoallergén fürdetőszert gyárt (ez persze nem törvényszerű, hogy nem pattog ki) illatanyag és szinezékmentes. DE! Érdeklődj a gyógyszertárban. A védőnő szava sem szentírás! :)
2008. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

A többség amellett van hogy gyogyszertàri,értem én ezt egyrészt,viszont,az az orszàg,ahol én szülök,ott nincs olyan hogy a baba megszületik,az rvos meg ir gyogyszertärit.

Itt elsö naptol hasznàljuk a bolti baba termékeket,többek között Johnsons-t is .

Persze a sok baba termékek közül is ki kell tapasztalni,melyik jo a babànak,mint a pelusnàl.

Szoval csak azt akartam irni,hogy szerintem nyugodtan hasznàlhatod,mi itt ellsö naptol azzal csinàljuk,baja a babànak nem lesz:)

Max a màrkàk között kell tapasztalgatni

2008. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 hós korban próbáltuk ki először a johnson's fürdetőt, addig gyógyszertári fürdetőkenőcsöt használtunk, de az én kislányom vastagon kiömlött a johnson'stól, így visszatértünk a gyógyszertárira, amit majdnem 1 éves koráig használtunk. A baba bőrének érzékenységétől is függ, h. kipattog-e vagy sem, de szerintem még várj pár hónapot a johnson's fürdetővel.

17 hós kislány anyukája

2008. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt tanácsolta a védőnő, hogy Johnsons-t ne nagyon használjak, mert nagyon szárítja a bőrt. Próbáld ki azért, de figyeld a kis bőrét. Én az elejétől fogva Nivea termékeket használok, semmi baj nem volt, szép,puha a bőre, és nagyon nyugtatja a babót ahogy észrevettem.
2008. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Születése óta Johnsons-t használunk, úgy voltam vele, az első pöttynél váltunk. Nem kellett!
2008. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
a johnson's termékeket állatokon kísérletezik ki... én nem használnék olyat, ami azért nem bántja a babám bőrét mert előtte többszáz nyuszi vagy cica leborotvált bőrére kenték, szemébe csepegtették...
2008. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden babának más a bőre. Minden babát más szárítja..minden babának nem válhat be a Johnson's.

Ha úgy érzed, hogy ki szeretnéd próbálni akkor próbáld ki. Nálunk bevált. Én az alvássegítős babafürdetőt használom már egy hónapos kora óta és az alvássegítős testápolót. Az illata miatt, és nekünk nagyon jó.

Lehet nálad más fog beválni, mi a gyógyszertáritól váltunk meg gyorsan mert száraz volt a bőre a kislánynak.

Amúgy ez hülyeség, hogy várni kell vele egy éves koráig, mert lehet hogy akkor sem fog bejönni nektek...

2008. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!