Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki használ lila (levendulá...

Valaki használ lila (levendulás) Johnson's babafürdetőt?

Figyelt kérdés
Az van rajta, hogy jobb alvást biztosít a babáknak. Nem tudom hogy attól volt-e, de 18-órakor fürdettem meg ilyen fürdetővel és úgy bealudt hogy 40 percen keresztül kellett ébresztgetni mire magához tért. Nagyon megijedtünk, mert még arra sem kelt fel, hogy hideg vizes kézzel simogattam az arcát. Semmire sem reagált. Egyébként 5 hetesek vagyunk.
2010. nov. 18. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem csak mélyen bealudt a drága.mi használtuk.1x olyat vettem kipróbálni,de én nem vettem észre különbséget a sima jonsons és a levendulás között.most gabi édes álmot használok,de attól sem alszik jobban meg könnyebben el.

nálunk is volt olyan hogy sokat kellett ébresztgetni,mire felkelt,mert olyan mélyen aludt a fiam.szerintem nem a fürdető miatt volt.habár aztán ki tudja.lehet van akinél használ,van akinél nem.nálunk nem használt.

2010. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De miért kell őket felébreszteni?
2010. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert olyan fura sípoló hangokat adott ki. Elhiheted nagyon megijedtem.
2010. nov. 18. 22:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Az egyik babás oldalon olvastam hogy ez csak reklámfogás.

Nálunk nem is használt.....sőt kiütötte a kislányom bőrét, allergiás a johnsons termékekre.

2010. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen picit én még a gyógyszertári fürdetővel fürösztöttem, a Johnson az én babám bőrét is kiütötte. Féléves kora óta teszek a fürdővizébe egy kis levelndulás fürdetőt, csakis az illata miatt, most már bírja a bőre.
2010. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Előtte én is bekenem gyógyszertári fürdetőkrémmel. Csak teszek egy kis babafürdetőt a vizébe, mert jó illata van :)
2010. nov. 18. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:

lehet kipróbálom én is, hátha aludna éjjel :D

viccet félre téve, szerintem sem attól aludt mélyen.

2010. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is azt használjuk, de semmi hatása nincs az alvásra. Azért veszem mert már ezt szoktuk meg és nekem is tetszik az illata :)
2010. nov. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekünk semmi de az illata tényleg jó...
2010. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jaj, ez csak marketing....

nekünk is az van, ajándékba kaptuk...semmi köze az alváshoz, csak jó az illata....

a levendulára azt mondják, hogy jobban alszik tőle a baba....ezt én annyira nem hiszem!

2010. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!