Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akarsz szopcsizni a...

Miért nem akarsz szopcsizni a 9 hós babám? Nem kell neki a cici, elfordul tőle. Mit tehetek, hogy legalább 1 éves koráig szopcsizzon?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok mindent tudsz csinálni, úgy tűnik elválasztotta magát. Vagy fejed még neki és cumisüveg, vagy tápszer.
2010. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jött meg a mensid? Olyankor szoktak elfordulni, vagy lehet h leválassza magát, az ellen nem tudsz tenni. Azért próbálkozz pár napig még lehet rákap.
2010. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jött meg véletlenül (vagy a napokban esetleg meg fog)? Ez is okozhatja. Tényleg fejd, hátha még visszatér a "kedve".
2010. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem menstruáltam egyszer sem szülés óta.Lehet meg fog jönni?
2010. szept. 10. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is úgy van ahogy az első válaszoló írta. Jobban jársz ha lefejed és úgy adod oda neki, mert így csak szenvedés lesz a szoptatás, én már átéltem. 9 hónapig szoptattam, 2 hétig küzdöttünk, mert sehogy sem akart már szopizni, aztán feladtam a harcot és adtam neki tápszert, azt simán elfogadta.

Szerintem szerencsésebb ha most leválasztod és 1 éves koráig lefejt tejet kap, minthogy később válaszd le, mert akkor már nehezebb lesz. 1 év után a legtöbb baba erőszakos, hisztis lesz, nagyon nehéz lesz velük, főleg ha valamit el szeretnél érni náluk.

2010. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem akarom még abbahagyni a szoptatást! Azt meg hogy fejjem, az őrület. Így is 2x fejek egy nap, rengeteg a tejem, havi szinten 15-20 litert adok le plusszba az anyatejgyüjtőbe. Ha mindet fejni kellene akkor reggeltől estig fejhetnék - amit már így is nagyon "utálok". De nem is ez a lényeg, szeretném - a lelki része miatt - hogy ne cumisüvegből kapja az anyatejet.
2010. szept. 10. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is leválasztotta saját magát a gyermeked. Nekem is pont 9 hós volt, amikor egyik pillanatról a másikra egyszer csak nem kellett neki a cici. Sajnos nem tudtam mit tenni... Aztán pár nap múlva kiderült, hogy egyszerre 4 foga bújt ki és valószínű ez zavarhatta... vagy nem... ez már sosem derül ki... Utána 1 éves koráig tápszert kapott reggel-este.

2010. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ragaszkodj görcsösen az egy évhez,a kilenc hónap tökéletes, és úgy néz ki, ő eddig igényelte. Ha erőlteted, nem teszel vele jót. Az a három hónap miért is olyan fontos? Mindent megadtál neki, amire csak szüksége van. Szerintem tápszer és hozzátáplálás, ne szenvedjetek mindketten azzal, hogy erőlteted.
2010. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én inkább azon gondolkodnék el, hogy mikor is kezdted a hozzátáplálást, mikor adod neki szopi előtt vagy után stb stb...ha szopi előtt kap, utána szopizik.e még, ha nem szopizik, mennyi idő kellett ahhoz, hogy nem kért már szopit a kaja után...ilyenekre gondolj vissza, mert ha nagyon hamar elfogadta a kaját, és hamar kiváltottál vele szopit, akkor bizony itt az idő.

nálunk is hasonló van most, imádok szoptatni, én is 1 éves koráig akartam, de látom, hogy előbb lesz leválás sajnos:(

2010. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!