Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfáradtam,mit tegyek?

Elfáradtam,mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babám,nagyon ragaszkodó és nem lehet egyedül hagyni sosem mert sír egyből.Állandó jelleggel beszélni,játszani,fogni kell.Emellett éjszaka is felkel még szopizni vagy 3-4x.Napközben kb 20 perceket alszik csak.Ha fekszem mellette akkor alszik tovább.Elfáradtam.Több mint 8 hónapja nem aludtam egy normálisat.Már most az se tölt fel ha elmegyek egyedül vásárolni vagy ha egyedül meg tudok főzni,takarítani.Már kedvem sincs hozzá pedig eddig jól esett még ez is.Elfogyott a türelmem is.Nagyon szeretem a gyerekem de mikor meghallom,hogy sír eltudnék szaladni.Mit tegyek?

Negatív kommentelőket nem kérek,úgyse foglalkozok velük.Aki tud segíteni annak meg nagyon szépen köszönöm.


2022. febr. 4. 07:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Szeparacios szorongas, most fokozódik. Sajnos teljesen életkori sajátosság, amit írsz. Az én 2 éves lányom mai napig óránként kel, pedig fél éve nem cicizik. 4 éve nem aludtam egyben 2 óránál többet. Alszom délután amikor alszik. Éjjel meg amint tudok. Majd megérik rá.
2022. febr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Egy napra hagyd az apjára, te meg menj el valahová (szülök, testvér, barátnö, stb) és ott aludd ki magad.

Vagy nap közben, ha a baba alszik, te is feküdj le aludni, a házimunka megvár utána is, ne azzal foglalkozz.

2022. febr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Kikéne pihenned magad, amikor apa otthon van, nem tudsz elvonulni lefeküdni?
2022. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Amikor apa itthon van akkor csinálom a háztartási dolgokat,nem tudnék lefeküdni úgy,hogy tudom a konyha úszik vagy ha van valami dolog amit elkéne intéznem. :(
2022. febr. 4. 08:09
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos valamit valamiért.
2022. febr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
20 perc alatt meg elaludni se tudok,meg ha alszok napközben este nem tudok.Így is 11 előtt nem alszok el sosem és 5-6 körül kelek persze úgy,hogy közbe fent vagyunk jobb esetben 3-4x.
2022. febr. 4. 08:11
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Este csinálja meg az apa a háztartást néha, te meg menj aludni.

Ha mindent te akarsz megcsinálni, és mindent tökéletesre, akkor nem a baba miatt nem tudod magad kialudni, hanem mert nem rangsorolsz.

Egy nap alatt a konyha sem lesz annyira problémás, hogy emiatt ne lehetne aludni, meg nappal is lehet csinálni, nem csak éjszaka.

2022. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Valamit valamiért. Én nagyon rég megtanultam, hogy a házimunka nem csinálja meg magát, szóval megvár. Nyilván nem hetekig, de ha most nem este, hanem reggel pakolok össze a konyhában, nem történik semmi sem.
2022. febr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom miért lett lepontozva az első hozzászóló, de 100% igaza van.

kérdező vagy - vagy.

A munka meg vár. Mi a fontosabb? A szar mosogatnivaló vagy, hogy kiengyensúlyozott legyél?

2022. febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

nincs nagymama, testvér, barátno, aki hetente 2x szivesen elbabázna pár órát, mig te pihensz/aktivan feltoltodsz?

Ha nincs, akkor nem gondolkodtál takaritonoben? Nagyon sokan élnek ezzel a lehetoséggel, szoval nem ordogtol való, és lehet csak ideiglenesen kéne, amig kicsit konnyebb lesz a babával. Pár óra hetente megfizetheto, gondold meg, nem lenne e segitseg, ha valaki helyetted felporszivoz, letorli a port, elmosogat. Vagy venni egy robotporszivót, száritogépet /nem kell teregetni, vasalni/, mosogatógépet...plusz nem tudom milyen gyakran fozol, de pl. heti egyszer rendelhetsz is.

2022. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!