Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik online shopban árulnak...

Melyik online shopban árulnak olcsón babaholmikat?

Figyelt kérdés
Babát várunk, de költséghatékonyan szeretnék bevásárolni. Ti hol szoktatok? Tudtok ötletet mondani jó és elfogadható áru boltokról?

2022. febr. 4. 14:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Marketplace-en rengeteg használt,de szinte új állapotú cucc elérhető, és jó eséllyel a közeledben is van, így postaköltség sincs rá. Én mindig ott kezdem a nézelődést.
2022. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%

Sinsay és pepco ha újat akarsz

Viszonylag tényleg olcsó,de jó mínőségű

Pont most rendeltem a sinsayről,májusban érkezik a 2. Kis drágánk

Már első gyermeknek is onnan rendeltem


Néha a H&M oldaláról rendelek,ha akció van

2022. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%

A pepco a legalja minőség.

Sinsay elfogadható.

F&f, H&M viszont nekem teljesen bevált.

2022. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%

Pedig a pepcoba vannak jó dolgok,2.válaszoló vagyok

Szerintem az első pár hónapban,évben,mikor gyorsan nőnek tökéletes a pepco minőség,mert amugy is 2-3 havonta méretváltás van


Nekünk is maradt meg a nagyról pepcos body,rugi,semmi baja,itthonra tökéletes lesz a kicsinek,pedig még szárítógépet is használok,amit amugy a cimke szerint nem lehetne berakni

Szóval én megcáfolnám,hogy legalja minőség


A H&Met én is szeretem,főleg hogy már tovább tudja hordani a ruhákat

Jelenleg 98as a mérete a kislányomnak,de sokan nem engedhetik meg maguknak pl 3 db rugi 7000e ft

Ezért én is gyorsan bevásárolok,ha akciós lesz,jön a hirlevél

2022. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

F&F-be is mindig van valami kiárusítás meg amúgy a H&M-ben is.

KIK, Lidl első pár évben nem rossz. Nekem a Sinsay nem nagyon jött be, kisebb a méretezés is szerintem. A pepco...hát. Veszünk néha dolgokat, de a minőségtől egyáltalán nem esek hasra. Mikor mászott a lányunk, akkor folyton szakadt ki a leggingsek térde, a gombok gyorsan leszakadnak, a gumik elszakadnak.

Én egyébként úgy spórolok, hogy előre megveszek sok mindent, mikor akciós. 😅😅 A férjem kiakasztom vele.

Ja, a C&A-ba is jó minőségű rucik vannak csak drágábbak..De ott is van minden évben kiárusítás. 🤣

2022. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%

A Pepco tényleg nagyon ócska, azt kb. addig tudom elképzelni, míg nem kezd kúszni a gyerek, onnantól pillanatok alatt tönkremegy pl. a nadrágok térde. Én csak ajándékba kaptam őket, de az a tapasztalatom, hogy nem éri meg 600 ft-ért megvenni egy nadrágot, ami pár alkalom után úgy néz ki, mint amit a kutya szájából szedtek ki, miközben turiban 250 forintért veszek teljesen újszerű Nextet, ami sokkal tartósabb.


Mondjuk, szerintem aki olcsón akár kijönni, Marketplacen meg turikban vásároljon, fillérekért adnak újszerű ruhákat.

2022. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

Pepco ... 1x kimosom és már nem jó a ruci a gyerekre. Fenomenális.


KIK egy picit tovább tudják hordani a gyerkőcök a ruhát, ott pl. a 62-es méretet még simán hordta 72 cm-vel. Ez sem a legjobb minőség, de a Pepconál jobb.


Ami abszolút bejött az a f&f. Meglepően jó a minősége.


Árához képest pedig a Lidl és Aldi cuccai is jók.

2022. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
56%

A Pepco ruhák teljesen jók arra,hogy lebüfizze,leegye és össze retkelje a baba,nem kell ahhoz 8000ft/db-is Brendon ruhákért rohangálni.Persze aki megteheti..az se teszi meg,mert minek.🤷🏼‍♀️

Talán 2x be tévedtem oda is,amúgy tényleg nem vészes.Akkor pont egy rakás ruhán akció volt,hülye lettem volna ott hagyni a bodykat 650ft/db áron.

Ugyan így ilyen "játszóra jó az" ruhák mindig vannak a Lidl,Aldi boltokban.


Ha már olyan kellett ami mutatós (keresztelő ruha,városban sétálós ruha,orvoshoz megyünk ruha..) akkor minimum C&A,H&M.Ott már azért anyagra,tartósságra és kinézetre is teljesen elfogadható ruhák vannak.

Tescoban is ki lehet fogni jó ruhát babára,bár én ott vagy 4 éve nem jártam,szóval azóta ki tudja..


Sok más helyen meg nagyon túl vannak árazva,meg kell nézni hová tévedsz be.

2022. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Egyéb dolgokért én a Rossmannba rohangálok le.Itt van a sarkon.

Pelus,popsi törlő,cumisüvegek,mindent kb itt vettem.Van Rossmano kártya is amivel olcsóbbak (elvileg) a dolgok,sima Rossmann kártyára gyakran érkeznek végösszeg (10-15%),termékre vagy márkára vonatkozó (5-50%) kuponok is.


Mentem volna baba boltba,de ott is minek hagyjak akár egy ezressel is többet,ha itt ugyan azt veszem.

2022. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Outlet: Minimix, Strollerdealer, Kicsithasznált, Babavár

Használtan

Pelenka / popsitörlő nagy tételben Emag

Ruha: H&M 20%-os napon

2022. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!