Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van rajtam kívül más anyuka...

Van rajtam kívül más anyuka is aki "online mamiként" Drogériából pl. rossman webshopjáról rendel? Nem megy el a baba kocsival a boltig e szenved haza 4 csomag pelussal meg egy rekesz popsitörlővel

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most a második gyereknél szoktam rá, hogy netről rendelek pelenkát mindig ott ahol épp jó áron van.

Mást megveszek magam, szeretek nézelődni a boltban, de fog a fene cipekedni a pelenkával, ha házhoz is hozathatom ingyen :)

2018. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

De az pénzbe kerül nem?

Mármint a házhozsz.

Én ezt akkor szoktam intèzni, ha a férjem hazaér a munkából, addig egyedül elugrok.

De ha nem kellett 5 csomag pelust megvenni, akkor simán elvittem a kicsit is :)

2018. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2, rossmannál 12 ezer felett ingyenes.

De a negatívum, hogy sokszor nem működik a honlap. Én többször jártam így, hogy kellett volna akciósan valami (pl: 4 popsitörlő 999,-ért) és nem tudtam rendelni. Ezért inkább mentem, vagy elküldtem a férjem.

2018. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, előfordul, játékot, ruhát élelmiszert szoktam leginkább rendelni, de rossmann-os is volt már, csak az nekünk közel van, férjem kocsival beugrik oda.
2018. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mivel 12 kilométerre lakunk a megyeszékhelytől, a mi kisvárosunkban nincs drogéria. Régen sokat rendeltem emagról is, amikor még ingyen szállítottak. De sokszor a férjem meg is veszi, mindenre akad példa. :)
2018. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Vagy így..

Vagy

Megy apum maguknak

Vagy

a férjem megy a nagy bevásárlásra..

Én tuti nem megyek,ha nem muszáj

2018. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


Nem kerül pénzbe, mert bizonyos összeg felett ingyenes a szállîtás


Sajnos pelussal ezeket az összegeket könnyű túlhaladni

2018. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs helyben rossmann, csak 15 km-rel odébb, dm meg 25, szóval én rendszeresen rendelek. Rossmannál meg 12 ezer fölött tényleg ingyen kihozzák, úgy szoktam rendelni, hogy meglegyen annyi.
2018. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen rendelek online,Dm,Rossman,Careclub.hu rol.15-25 km es távolságra vannak olyan üzletek ahol szivesen vásárolok.Nekem nincs jogsim párom meg rengeteget dolgozik,általában mindig 15000 ezer forint felet rendelek igy nincs szálittási költség.Meg egyébként is szeretek online vásárolni😁
2018. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2. gyereknél szoktam rá, főleg, mióta van a DM-nek webshopja. Csak képzelj el 2 gyereknek pelenkát meg pár doboz rizstejet is. :D hslistennek se a rizstej se a nagyobbnak pelenka nem kell már, de én már nem szokok vissza a hagyományos pelenkavásárlásra, így kényelmesebb.
2018. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!