Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam térdén...

10 hónapos kisfiam térdén nyár óta meleg kiütés szerü pöttyök vannak, valamelyik olyan mint egy kis patti. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
meg az arcán is ilyenek vannak, ott csak inkább érezni lehet ha végig simitjuk az arcát hogy olyan mintha pattanásos lenne, érdes de nem piros.
2010. szept. 10. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen, 7,5 hónapos. Nem tudom mitől lehet.
2010. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy ételtől? már azt eszi amit mi. a te babád?
2010. szept. 10. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisfiam most 6 hónapos, neki 1 hónapja a combján és az állán volt ilyen "kiütése". Fogalmam sincs, mitől lett. Látszani alig látszott valami, de ha végigsimítottam... Jajj! Úgy tűnt neki nem fájt vagy viszketett, csak én ijedtem meg tőle. Sudocrem-mel kenegettem és 4 nap alatt teljesen elmúlt. Azóta nem tért vissza, remélem nem is fog. Nem hiszem, hogy étel okozta volna, mert azóta is eszik mindent amit akkor, sőt bővült a kínálat. Mikor dokinál voltunk, rákérdeztem, de látatlanba nem tudott mit mondani.

2010. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, még csak bébiételeket adok neki. Én inkább hormonális dologra gondoltam az arcát illetőleg, a piros foltokra nincs ötletem.
2010. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!