Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen esős, saras, majd...

Ilyen esős, saras, majd havas, latyakos, hideg időre milyen cipőkkel készüljünk és milyen méretben? Egy évesnek.

Figyelt kérdés

Egy éves kislányom most 18as cipellőket hord egy vékonyabb zoknival vagy egy harisnyával. úgy-ahogy majdnem pont jók rá.Na de hogy ha vastag zokni, harisnya kell a lábára akkor nagyobb cipő is kell??? mennyivel nagyobb? vagy hogy működik ez?


ilyen kell szerintetek? sztem hasznos lenne. jó ebben a méretben?


[link]


2010. szept. 10. 21:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Még nem igazán jár egyedül, csak járássegítővel meg ha egyik vagy 2 kezét fogjuk... de már ezt is imádja. :-)
2010. szept. 10. 21:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem 20as kell hogy kihúzza a telet, mert vastag zokni, harisnya, ilyenek. Magas szárú csizma bundás béléssel.

Üdv 15,5 hós kislány anyukája

2010. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gumicsizmát 1 éves gyerekre?! Hát érdekes... Én nem adnám rá. Ha még amúgy se megy egyedül,elég egy őszi majd egy téli bakancs vagy csizma. De nem gumicsizma.
2010. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21:41 vagyok. Szerintem ez a link nem jó, nincs bélése, belefagy a lába. A lényeg, hogy bundás legyen.
2010. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, igazatok van.köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!