Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova mennétek 5 hónapossal...

Hova mennétek 5 hónapossal kirándulni? Milyen volt annak, aki elvitte az ekkora picikéjét magával?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hordozóban rengeteg helyre vittem kirádulni, legjobban a budai helyeket szerettük, a budakeszi erdőben jártunk a legtöbbet. 2-3 órás kirándulásokat simán bírt.


Különösen a COVID alatt nagyon jó volt kicsit kimozdulni otthonról. Most már nagy, nem bírom el, és nem tud még sokat gyalogolni 2 évesen...

2022. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehová
2022. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bárhova.

Fiam 3 hónapos volt, mikor nyaralni mentünk. Életem nyaralása volt.

Lányunk 4 honapos. Most voltunk a tropicariumba, ha jövő hétvégen jóidő lesz a Veszpremi állatkertbe megyünk.

2 hete a közeli természetvedelmi tanösvényen voltunk.

2022. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4 hónapos de megyünk mindenfelé. Meitaiba viszem, mert a babakocsi mózes részét már utálja, a sportrészbe még nem merem rakni, plusz terepen nem is olyan jó tolni. Jövő hónapban megyünk “nyaralni” egy hétre, nagyon kíváncsi vagyok, hogy fogja bírni, kicsit izgulok.
2022. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hónapos volt a lányom, mi a Bakonyba mentünk kirándulni.
2022. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Börzsöny, Budai-hegység, Gödöllői-dombság, Pilis... Mei-taiban bárhová viheted. Főleg melegben. Hidegben azért kell előre tervezni, hogy hol szoptatsz, pelenkázol stb. Már ha nem autóval mennél. Az OsmAnd térképet tudom ajánlani, jelöli még az erdei padokat is, a turistajelzéseket be lehet rajta kapcsolni. Szintvonalakat is tud, de az fizetős.
2022. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3as a tropicariumot hogy bírta a baba? 4,5 hónapos fiammal mennénk, de félek hogy korai és csak végigsírná

Bocsi az offért

2022. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Oda menjetek ahol jól éreznéd magad.Leginkabb ez még rólad szól :)

Bárhová el tudod vinni főleg egy kényelmes hordozóval.A friss levegőn közel hozzád jót fog aludni,nézelődni..

2022. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Páty, Öreg tölgy tanösvény.
2022. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7!

Mei taival magamra kötöttem, kb vegig aludta az egészet. Az elején egy 10 percet nézelődött, azt bealudt.

A 3 éves nagyon élvezte, kb 2 óra alatt jártjk körbe


3#

2022. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!