Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen esetben vetetheti el a...

Milyen esetben vetetheti el a gyereket az apa?

Figyelt kérdés

Megtagadta, azt mondja nem az övé.

Egyedül fogom nevelni nekem is jobb ez így, sehol nem lesz apának megemlítve. Viszont úgy tudja nincs már baba, ha később lát nagy hassal mondhatom neki, hogy nem az övé, ha már annyira úgy állítja?

Lesz lakhatás, jól el lesz tartva és meg is tudunk élni. Bűntetlen vagyok, semmit nem tettem. Egy-két tinis régi összehordott nem igaz (vicc) dolog leírása csak. Tud bármit tenni?



2022. febr. 20. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Semmikor. Sem fizikailag, sem jogilag nem teheti ezt meg. Senkit nem lehet abortuszra kényszeríteni.
2022. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
11! Értelmezd a kérdést! Nem abortuszról van szó, hanem a megszületett gyerekről.
2022. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

12


A kérdést olvasva nekem is abortusz jutott eszembe


Vetetni a terhessék kontextusában mindenkinek ezt jelenti.


A magyarázat, hogy a terhességet is tagadja az apa elől, is erre utal, ha valaki nem olvas kommenteket.



Felesleges a cécó


Nem akarja a gyereket még a gyerektartásra is közelezhetnéd, ha akarnád.


A gyt nem a tied, hanem a gyereké..

Ott volt amikor csinálta a felelősség az övé is

2022. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném, hogy bármi köze legyen hozzá, ahogy jelenleg ő sem. Attól félek, hogy majd később akarna jogot. Nem fogom tiltani, mert az apja, inkább a pereskedes, bíróságot szeretném kihagyni, és a hozzájáró stresszt. Nincs szükségem a gyerektartásra, de ha már megtagadta akkor legyen is úgy. Szemétség volt tőle, utána később jönne nyalakodni.. amit mindenhogy kerülni szeretnék.
2022. febr. 20. 15:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!