Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell az újszülöttet...

Miért kell az újszülöttet külön szoktatni a szabad levegőhöz? Miért nem szabad egyből kivinni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 23:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A kórházból hogy viszik haza szerinted? Ha -10 fok van épp, akkor azok szerinted ott maradnak? Nem kell szoktatni.
2022. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
10-es, de , rohadtul artalmas, ha valaki hetekig vagy egy honapikg nem viszi ki. Aztan meg azon gondolkozik kesobb, hogy miert folyamatioan beteg a gyereke.
2022. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy akik ennyire félnek kivinni, meg szinte perceket növelve szoktatják ki, ők azok akik később túlöltöztetik, mert "nehogy megfázzon", meg "hideg az arca/keze azonnal bekell menni" (ha a mellkasa, háta nem hideg nem fázik. Mindenkinek kint hidegenn a keze, arca). +5 fokban is annyira bevannak öltöztetve, mintha -10lenne. Ami már nem egy kis ártalmatlan dolog, leizzad és átfázik, mert nyirkos.
2022. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*hidegebb
2022. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amikor valaki viszi haza a kórházban a gyerekét akkor is úgyannúgy ki kell vinni a levegőre szóval nem értem.Mi ez a hülyeség hogy külön szoktatni kell a levegőre.
2022. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!