Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babátokat miben...

Egy éves babátokat miben altatjátok? Érdemes hálózsákot vennem neki? Most olvastam, ha már a felállást gyakorolja, nem ajánlatos. Ágyneműgarnitúrát érdemes venni neki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a második gyerekemet is hálózsákban altatom. Az első 2 éves múlt, a második most lesz 1. Megoldják ők a felállást, viszont nem takaróznak ki. Kislányomtól megkérdeztem, hogy melyiket szeretné, ő is inkább a hálózsákot választotta, pedig ő már önállóan jár, kel a lakásban, reggel ő ébreszt puszival.
2010. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én babám háló overálban alszik. Ez olyan,mint egy rugdalózó. Szerintem 1 év felett ilyet célszerü venni,mert ebben tud mozogni. A hálózsákban,ha feláll,elesik.
2010. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A babák tudnak járni hálózsákban is :)
2010. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a fiam is simán kicsattogott hálózsákban is, szerintem tök muris volt és nem is esett el benne. Legalább is nem többször mint egyébként is megtörtént volna...

Ezt legalább nem rúgta le magáról.

2010. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Enyémnek paplanja is van és hálózsákot is adok rá. A hálózsák melegíti (egyénként simán feláll és sétál benne) a paplant meg begyűri maga alá és úgy alszik hason.
2010. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy éves a fiam,mióta hazahoztuk, hálózsákban alszik.Simán feláll, felül,mászik, lépeget benne.A takaró három másodpercig lenne rajta,így nem kell izgulnom, hogy kitakarózik.Van takarója,de még soha nem használtuk, fejvédővel,kispárnával együtt vettük.Szerintem majd csak akkor fogjuk használni, ha már be tud magától takarózni, az meg nem most lesz.
2010. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az IKEA-ban vettünk 15 hós kisfiamnak nemrég hálózsákot, mert az előzőt kinőtte. Nagyon szereti, fel tud benne állni.
2010. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hálózsákban alszik még mindig, 17 hónapos. Megy is benne gond nélkül, mint egy kis amőba :) Ha szereti, szerintem praktikusabb, nem rúgja le.
2010. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!