Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud 7 hónapos babátok?...

Miket tud 7 hónapos babátok? Az én lányom ül, de még nem ül fel egyedül, ha lerakom ülve, úgy marad. Felhúzza magát állásba, ha fogom a kezét lépked. Rendben van ez így vagy már egyedül kellene felülnie? Ja és már gyakorolja a mászást is

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem teljesen időben van a babád mozgásformákkal :)


Az én fiam még nem ül

Állásba fel tud kapaszkodni kb 2 hete, lépegetne is, de mi nem vezetgetjük és magától még nem tud

Kb ugyanettől az időponttól kezdte a kiskutyázást, négykézláb hintáztatja magát, néha sikerül a térdét előrébb tolnia, de a kezével még nem lép előre.

5 hós korától kúszik


A lányom 5 hósan egyedül ült, 6 hósan felült, 6,5 hósan kúszott és rá pár napra megtanult mászni is. 11 hósan lépegetett párat kapaszkodás nélkül, de egyedül csak 13 hósan ment métereket.

2010. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam (szombaton lesz 7 hónapos) még nem ül , nem mászik, nem kúszik; csak fordul jobbra, balra és a tengelye körül. Majd szép lassan megtanulja a többi dolgot is.
2010. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 7 hónapos. Kb. ugyanezeket tudja, mint a tiéd.De már mondjuk vagy egy hónapja tudja.Mászni még nem mászik. Az a baj, hogy nem is szeret hason lenni, ordít, ha leteszem.
2010. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért jelzem nektek, hogy egy gyereket nem ültetünk, ha egyedül nem tud ülni és nem járkáltatjuk kézen fogva.

Nagyon rosszak ezek számára a fejlődése szempontjából.

Kérlek titeket, vegyétek ezt figyelembe és ne erőszakoljatok rá dolgokat, amiket magától még nem tud megcsinálni, csak hogy elmondhassátok: ezt is tudja.

Nagyon sokat árthattok vele, egy életre szólóakat.

2010. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen jól fejlődik a babád mozgása!!☺

Az én 7 hónaposom viszont nagyon siet,de hohy hova?...Már hetek óta feláll és körbejárja kapaszkodva a kiságyat,nagyágyat,fotelt...És húzza felfelé magát mindenhol.Az öcsém is ezt csinálta és állítólag én is.

Csak az a baj,hogy szegény fiam természetesen mindenhová a fejét üti be...Nem éri be a kezével-lábával,az ő fejének kccannia kell...

2010. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja,a többi véletlenül kitörlődött...

Napra pontosan 3 hónaposan kezdett forgolódni!A nagykádban már 4,5 hónaposan felállt,ott könnyű volt neki ☺.És mikor elmúlt 5 hónapos felállt,felhúzta magát (én mindezt nem láttam) és szépen kipattogott a kiságyból.Volt is nagy sírás,persze csak részemről,őt alig viselte meg...ülni is elég régóta ül,de támaszték nélkül.Nem értem,miért de támasztékkal elcsúszik teljesen.Most már nem annyira,de 2 hete még szétcsúszott szegény.De ha ő tartja saját magát,akkor gyönyörűen ül.Hogy a kúszásból mikor lett mászás azt nem tudom.Ciki?Az igazság az,hogy én azzal voltam elfoglalva,hogy mi a fenének kellett neki ilyen korán felállni???!!!Persze nagyon büszke vagyok rá,de nagyon féltem a kis buksiját,mert szinte mindennap beüti...

2010. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ülteted?


Rakd hasra, vagy hanyatt, hagy gyakorolja a forgást, kúszást, mászást. Neki ezeket kéne inkább gyakorolnia.

Nem ez volt a kérdésed, csak leírtam a mondandómat:)

2010. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!