Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire ártalmas a babákra a...

Mennyire ártalmas a babákra a iqos/heets kifújt gőze?

Figyelt kérdés
Semmi erre irányuló adatot nem találtam. Férjem heetsel, általában a wcn, vagy a másik szobában. Én már nem érzem a szagát, de Anyum felvetette hogy nem biztos hogy egészséges a két hetes gyereknek. Tapasztalat? Vélemény? Kérlek indokold is meg, tehát a káros ,szokjon le kommenteket mellőzzük ☺️

2022. febr. 28. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, konkrétan passzív dohányos lesz a gyerek, ha érzed a szagát akkor valamennyi bemegy oda (ha nem menne, nem éreznéd). Ami emeli a kockázatot sokmindenhez, későbbi asztma vagy akár bölcsőhalál. Nem véletlenül mondják, hogy ne dohányozzon senki kisbaba mellett, pláne lakásban ahol mindenbe be is ivódik. A legtöbb kutatás azt mutatja, hogy nem sokkal veszélytelenebb, mintha rendes cigit szívna, szerintem nem éri meg kockáztatni. Nyilván van ezer olyan példa is, hogy a gyerek mellett szívták és semmi baja sem lett... De minek kockáztatni? Lehet ő az ezerből egy, akinél később asztmát vagy bármit okoz
2022. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"A szakorvosok szerint a Heets veszélyes a passzív dohányzókra, a gyerekekre/serdükőkre és a terhes nőkre is."


[link]

2022. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok, jah és ha te megszoktad a szagát lehet nem érzed már vagy kevésbé, de más, aki nem ott lakik igen (szagvakság)
2022. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Érdekesek ezek a tanulmányok, mert én pont az olvastam hogy ugyan nem egészséges, de merfoldekkel jobb mint a rendes cigi...
2022. febr. 28. 14:16
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, a sör is jobb mint a pálinka ha hasonlitgatunk, atlag nő mégsem issza, ha szoptat...
2022. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
attol hogy jobb, meg nem feltetlenul jo. a peneszes kenyer is jobb mint az ehezes, de attol meg nem jo. apuka szokjon le
2022. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, de miben? Nem egy év alatt roncsolja az alig megszületett, még a felnőttéhez képest éretlen tüdejét, vagy 3. Na bumm. Károsítja a babát, károsítja a babát, pedig annyival kilehet küszöbölni, hogy leszokik, vagy ha nem megy legalább kimenne hogy ne bent szívja és vegye át minden bútor, ruha, textil stb
2022. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Asszem félre értik páran. Nem rendes cigi hanem iqos, a hevitős. Ennek nem veszi be a szagát a bútor, se a ruha. Hiszen alig van szaga( ez nem szagvakság, ezt az érkező látogatók is megerősítik) . De hát nyilván már régóta gondoltam hogy kiküldöm az erkélyre iqossal is.
2022. febr. 28. 14:34
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Kollégám hasznalja, én érzem rajta. De a te gyereked, engem különösebben nem zavar, ha asztmás lesz
2022. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne kátrány, mert nem ég. Ennyivel jobb, mint a cigi. Ettől függetlenül a sok kémiai összetevőt beszívja és kifújja a férjed, ebben benne van a nikotin is, amit így passzívan belélegez a baba. Nekem is ilyet szív a férjem és a hányinger elfog tőle, mert átható fingszaga van a heetsnek. Gondolj bele, valaki átmegy hozzátok és valószínűleg ő is azt a fingszagot érzi… Már bocsi a kifejezésért. Én a helyetekben biztosra mennék, szívja kinn a férjed, az a tuti.
2022. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!