Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holle rizspehely /vagy egyéb...

Holle rizspehely /vagy egyéb márkájú, de babáknak való/ hol kapható?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Légyszi üsd már be a keresőbe, hogy Holle rizspehely, és egy csomó boltot és webáruházat ki fog dobni. Kicsit nehéz így válaszolni, hogy azt sem tudjuk merre laksz, és személyesen akarod megvenni, vagy jó rendelni is.... szóval ott majd találsz ilyet is, olyat is, nem nagyobb fáradtság, mint ide kiírni a kérdést....
2010. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

HIPP natúr rizspehely Müllerben kapható és nem olyan drága, mint Holle termékek.

Holle-t a Minimanóban láttam:

[link]

Ennyiért a Müllerben 2 dobozt kapsz.

De DM-ben van pl kölespép, 3 gabonás pép 699 ft.:

[link]

2010. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első, úgy kezdtem, hogy beütöttem és csak webáruházkat találtam. Kerestem már a Müllerben, a DM-ben és a Rossmannban is, de egyik helyen sem volt.


Második: köszi! :)

2010. szept. 12. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi kölln márkájú zabpelyhet eszünk (direkt babaás,spár tescó babarészleg!),van neki a zab + tönkölybúza pehely egyben változata is!
2010. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ezt vettem tegnap a Müllerben, a zabpelyhet, de szerintem ez kicsit töményebb lehet, mint a rizspehely. De majd meglátjuk. Köszi Neked is!
2010. szept. 12. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és akkor bocs! Én beütöttem, és nekem egy csomó eredményt hozott, a Minimanótól kezdve egyéb üzleteket is, amelyek rendes boltok és webáruházak is egyben.
2010. szept. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!