Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ilyen a lányom nagylábuj...

Mitől ilyen a lányom nagylábujján a köröm?

Figyelt kérdés

[link]


Elég szerencsétlenül, kissé befelé nő a körme alapból, de nem értem a sarkánál miért ilyen a bőr? Valamit rosszul csinálok, rosszul vágom? Vagy szorítja a cipő? Nem fáj neki amúgy, engedi levágni.


2022. márc. 2. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem dörzsöli neki a cipő?

Én finoman dörzsölném a bőrt áztatás után habkővel, utána pedig krémezném, naponta mindkettőt.

2022. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szoritja a cipo, vigyazzal. Ez borkemenyedes, nem szabadna ilyen koran.
2022. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Elozo vagyok, olvasd el a helyes koromvagasi technikat, mert nem szabad lekerekiteni a sarkot ( a masik kormon is rosszul van vagva), orok eletre problemat csinalsz neki ezzel az a baj.
2022. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a tanácsot. De akkor mit csinaljak, ha nem vagom le a sarkat akkor rendesen szur olyan mint egy tu. Akkor is hagyni kell?
2022. márc. 2. 13:00
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem gomba. Vidd el bőrgyógyászhoz.
2022. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez több probléma egyszerre


A cipő szerintem nem jó neki, szorítja


A körmét rosszul vágod. Egyenesre, és ahol szúr, azt a pici részt lereszeled, óvatosan és annyira hogy ne szurjon


Illetve lehet hogy a körömlemez is emiatt sérült, de akár gomba is lehet.


Vidd el bőrgyógyászhoz, majd ő segít, kérdezz tőle bátran

2022. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Kerdezo, igen, csakis egyenesre szabad vagni, mert ha igy lekerekited egy eletre elrontod. Ahol szur mert tu eles ott lereszeled. Ahogy no, vastagodik a korme es nem lesz szuros.
2022. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. 16 hónapos már amúgy. Tényleg nagyon rosszul vágtam eddig :( de majd mostantól változtatok.
2022. márc. 2. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Ne izgulj rendben lesz ez, csak figyelj oda majd erre a kövi alkalomnál 😃


Cipőt pedig érdemes úgy nézni, legalábbis én úgy szoktam, hogy a lábát bekenem valamivel (rúzzsal szoktam, kifejezetten a láb széleit és a lábujjakat) szépen rátehénkedik egy papírra, azt körbevágom, és szépen viszem magammal cipő vásárláshoz. Beleteszem a cipőbe a papírt, vagy ha kivehető a cipő betét akkor összeillesztem a kettőt, ha gyűrődik a széle valahol, akkor az szorítani fogja.


Fontos hogy ráálljon a papírra, ne pedig te illeszd oda, mert ha áll, a láb szétterül, és teljesen más a szélessége, hossza mint amikor te teszed oda a kis papírt.

2022. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 JustinBaby válasza:
A nem megfelelő méretű cipő is okozhatja.
2022. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!