Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinsay ruhákat próbáltátok...

Sinsay ruhákat próbáltátok már? Méretre,anyagra milyenek?

Figyelt kérdés

Akármilyen boltra/ruha darabra keresek rá őket dobja ki,most már érdekelne :D

Kisméretű ruhákat szeretnék rendelni,de ha már feldobta ezt az oldalt hátha van valami használhatójuk..

Igazából nem is hiszem,hogy hosszú időre kellene max 1 hónap alatt át fogja nőni a méretet.


Maga a bolt sincs messze tőlünk,de most nincs lehetőségem odáig elmenni megnézni.



#babaruha #56/62
2022. márc. 4. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem.Nem egy ilyen hű de nagy minőség,de még nem is nyúlt ki mint a pepcobol némelyik.

És gyönyörűek.

Viszont 1 mérettel nagyobbat vegyél mindenképp.

2022. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most rendeltem először, minőségre jónak tűnik,de méretezésböl egyel nagyobb kellett volna.
2022. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem olyan jó anyagúak, de amilyen gyorsan nő a babám most az első hónapokban, arra teljesen jók ár-érték arányban. :)
2022. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Az anyag szerintem sem csúcs minőség, de nem is olyan rossz. Sokszor rendeltem már. Viszont hamar kinövik az adott méretet a gyerekek.
2022. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Bölcsis ruhának rendeltem egy adagot. Eddig hm, cunda, lidl, aldi ruhákat vettem.

Meglepően jó. Főleg a melegítőalsók tetszenek. Jobb mint a hm-es anyaga, aldinal viszont kicsit rosszabb. A pólók nagyon vékonyak, kicsit nyúlnak. Ebből a lidl verhetetlen.

2022. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Lidl ruháit én is szeretem.A rugdalózóik kifejezetten jók olyan minőségben még a nagyobb ruhaboltban sem tudtam találni

(H&M,C&A).


Sinsayről nekem most 56-os ruha fog kelleni.Remélem 52cm-es babára jó lesz legalább 2 hétig :D

2022. márc. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Egy mérettel nagyobbat érdemes venni belőlük.

Szépek, de nekem sajnos nem váltak be, mosással nagyon megfakult a színük.

2022. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem valami csúcs minőség, de pár hétre kinőni megfelel. Mikor már nagyobb méretet hord és hosszabb ideig, akkor nem éri meg. Viszont kisfiamnak van egy dzsekije onnan, 1200 forintért vettem, egész telet abban húzta ki, imádom. Tökéletes a varrás mindenhol ( azzal szokott gond lenni), rengetegszer mostam már, meg sem látszik rajta, pedig imád koszolni kisfiam. Nagyon takaros, jó fazon. Szóval ki lehet fogni. Kötött pulcsik is jók és a nacik. Ami katasztrófa a body. Nyúlik, varrás mentén szétjön, fakul, combjánál szűk.
2022. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!