Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap késéssel elfelejtettem...

Egy nap késéssel elfelejtettem be adni a babamnak a K vitamint. Kórházba kapott egyet, aztán 2 hetesen, és tegnap volt 6 hetes. Akkor tegnap kellett volna be adni neki a harmadikat.Nem gond, hogy ma kapta meg?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy
2022. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem, sok orszagban nem is adnak egyaltalan.

Nem valami eletmento gyogyszert mulasztottal el, ez csak vitamin (igen, tudom mire valo, de ha egyaltalan nem kapja ezt az adagot meg akkor sincs semmi.)


Kulfoldon lakom, itt kozvetlen szuletes utan ad a midwife a babanak egyszer, utana soha tobbet.

2022. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen, igazat mond a kettes. Én is külföldön élek és nálunk csak kettő van.
2022. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Itt nálunk csak szülés után adnak. 2 gyerekorvosnál is érdeklődtem, mindkettő azt mondta, hogy ez "Magyarországi divat" 😅


Persze ettől függetlenül megvettem és beadtam neki, mert olvastam a hatásairól, rajtam ne múljon- alapon, de nem történik katasztrófa ha egy napot késik.


Take it easy, mert lesznek ennél hatalmasabb problémák is, amit meg kell oldalni🙂

2022. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem,semmi baja nem lesz.
2022. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!