Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam ma 6hetes.2hetes...

A kisfiam ma 6hetes.2hetes kortól kell adni neki a D vitamint. Én elfelejtettem. Ma találtam meg az üvegcsét. Ugye ez nem probléma? Mi baja lehet a babámnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem gondolom, hogy baj lenne, legfeljebb a védőnőd nem díjazza, hogy elfelejtetted, de ez is egy olyan dolog, amit a biztonság kedvéért kell adni a babának.
2009. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
nyugodj meg,nem lesz semmi baja..szerintem mindenkivel előfordult már hogy lfelejtette beadni.ez sem rosszabb annál..ezenttúl szorgalmasan add neki.:) boldogf babázást
2009. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Elég fontos lett volna hogy add főleg hogy ilyen picike baba és most semmi napfény nem éri. A csontok fejlődéséhez kell. Beszélj a védőnővel, lehet hogy 2 vagy 3 cseppet is adnod kell naponta.
2009. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Semmi baja párszor én is elfelejtetem és megkérdeztem a védőnőt hogy akkor másnak 2cseppet agyak neki de azt mondta nem kell folytasd holnap ugyan úgy ahogy szoktad semmi baj nem lesz üdv Ildikó
2009. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm szépen, akkor megnyugodtam, mától szorgosan fogom neki adni. Még nem rázódtam bele az anyaságba. Ő az első babánk, és hát még sok mindent nem tudok...:)
2009. jan. 5. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A D vitamin a kálcium felszívódását segíti elő, ezáltal a porcok és csontok fejlődését támogatja. Ha legközelebb mész csecsemő tanácsadásra, kérdezz rá az orvostól, de szerintem ezen a pár cseppen nem fog múlni semmi. A lényeg, hogy rájöttél, és mostantól szorgalmasan csepegtetsz.
2009. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzátok nem járt hetente a védőnő? Nálunk igen és mindíg rákérdez, hogy kapja-e rendesen a D-vitamint.
2009. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!