Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb két hete, minden büfi...

Ana2022 kérdése:

Kb két hete, minden büfi kínkeserves sirással kezdődik😞ahogy evett és felveszem a vállamra azonnal sír, ezzel együtt ugyanakkor kezdődött,hogy hiába teszem hasra, nem emeli, forgatja a fejét hanem csak sír😞 8 hetesek vagyunk. mitől lehet?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet reflux esteleg nem hallod h liftezik a bufi? De a fej nem emelés mellett arra tudok meg gondolni , hogy lehet hogy feszes és nem komfortos neki és nem a bufi miatt sír hanem h úgy nem kényelmes neki.
2022. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem liftezik😞 Próbáltam már másképp is, de amint végez az evéssel és venném fel azonnal sír. Előtte is mindig így büfizett. Most próbáltam a fejét kicsit fentebb tenni hátha. A hason fekvésre gondolsz, hogy nem kényelmes?
2022. márc. 7. 09:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen. És ha a válladon van az is végülis hasalás… lehet feszes a kis nyaka
2022. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Próbáld az alkalodra fektetni lajhár pózban hátha úgy jobb neki és kijön a bufi. Amugy nem mindegyik baba szeret hason lenni. Az enyém is sokat sirt amíg Bem tudta magát tartani de én akkor nem is erőltettem a hasalast. Ha nem bufiztetni akarod csak úgy felveszed a valladra akkor is sír?
2022. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnézem úgy ha nem evés után vagyunk. Az igazság az, hogy mivel mindig sírt már úgy fel sem veszem a vállamra, ne sírjon. A hason fekvésben az a fura, hogy 2 héttel ezelőttig szerette, emelgette a fejét, fordította, jókat aludt úgy. Most meg csak arccal lefelé van és 2 percen belül sír. Félek, hogy így a nyaka nem erősödik ami a későbbiekben gond lesz.
2022. márc. 7. 09:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha a kezedben van, hassal neked tamaszkodva és úgy emeli a fejet azzal is erősödik ne aggódj :)
2022. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor is sír ha aztán kijön a böfi?
2022. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ahogy leteszem még kb fél perc, de nem mindig, akkor már nyugodt. Tettem nemrég hasra, nem sírt de egyedül nem emeli a fejét. Az előfordul szerinted, hogy letapad az izom?
2022. márc. 7. 11:06
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Lehetséges. Ha biztosra akarsz menni nézze meg egy devenyes abból baj nem lehet.
2022. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben, már én is erre gondoltam. Köszönöm a segitséged!🙂
2022. márc. 7. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!