Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap alszik a 4 hetes...

Egész nap alszik a 4 hetes babám. Baj van??

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kislányom 4 hetes. Átaludta az éjszakát(ami 7 óra egybe alvást jelent. Ez nem olyan durva mert eddig is minimum 4-5 órákat aludt egyszer kelt csak éjjel most azt se) Utána még vissza aludt.. Majd egész nap rajtam alszik. Ha lerakom magamról sír nyugtalan fent van.. Ha viszont felveszem-hiszen ugye sír- akkor egyből bealszik rajtam.. Es addig alszik rajtam amíg le nem rakom magamról és fel nem ébred rá. Ez azért furcsa mert oké hogy rajtam megnyugszik.. De ennyire nem szokott. Tehát ha nem veszem fel akkor sír. Ha felveszem akkor nem sír viszont egyből alszik… rajtam.. most 12:17 van és eddig ez ment ma egész nap… Aggódjak??? Hogy ennyit képes ma aludni?? Védőnő és orvos válaszára még vàrok!!
2022. márc. 7. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális, hiszen még csak 4 hetes.
2022. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg orulj amíg ennyit alszik! Pihenj , sorozatozz addig te is :) majd ébren lesz többet akkor nem lesz pihenés :D
2022. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Orulj neki !
2022. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Örülj neki, állítólag anyukam szerint én is állandóan aludtam nem is ölben hanem a kisagyban, volt hogy felkeltett hogy szopizni kéne, raneztem azt bealudtam szóval hagyott is😂
2022. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az étvágya ugyan olyan jó, akkor nincs semmi baj, használd ki és pihenj! :)
2022. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk 2 hetesen ez jelezte a súlyos húgyúti fertőzést.

Igaz, hogy ő enni se akart, ezért is vittem orvoshoz.

Ha más nincs, akkor nem gond.

2022. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Enni eszik? Ha nem, doki!!
2022. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen napok. Ha eszik nem hiszem h gaz van
2022. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Enni eszik ugyanúgy :) Koszonom a valaszokat!
2022. márc. 7. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!