Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki nem szereti ha más...

Van aki nem szereti ha más fogja a babát?

Figyelt kérdés
Persze, megengedem hogy fogják. Csak nem jó érzés . Más is volt ezzel így ? El fog múlni ez az érzés?

2022. márc. 7. 14:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt anyukám és próbálok mindent megadni a kisbabámnak . Biztosan ez is benne van . Gyerekként nagyon vágytam rá hogy az anyukám látogasson többször .
2022. márc. 7. 15:00
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor nem szeretem ha rosszul fogja, hiába mutatom meg hogy kell. Ja meg ha gyerekek akarják megfogni. Attól a hideg ráz.
2022. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Egyedül attól ráz a hideg, ahogy anyósom fogja. De nem a tipikus anyósom az ellenség jelenség miatt. Jóba vagyunk, szeretem, gondoskodik a családról de a testalkata miatt (alacsony, tömzsi, óriási mellekkel) annyira szerencsétlenül fogja, hogy rossz nézni is. Egyáltalán nem kényelmes soha a gyereknek, mindig menekülne a kezéből.
2022. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ciki ha nem: igen. Az első talán 3hónapban nem szerettem, ha rajtam vagy az apján kívül más fogja. Persze megfoghatták mint nálad is, de folyamatosan a fél szemem rajta és egyszerűen rossz érzés volt, hogy "másnál van", nem tudom megmagyarázni miért, pedig bízom bennük, jól is fogták... Utána ez elmúlt, csak addig tartott amíg nagyon kicsi volt. Tényleg csak a legelején volt ez, utána mintha elvágták volna.
2022. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen, utàltam, ha a fèrjemen kìvül màs is megfogta. Ès teljesen normàlis, nem ia tudom, mikor mùlt el ez az èrzès.
2022. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
A legelején olyan kezebe nem adtam akiben nem biztam, illetve tudtam h meg nem fogott ilyen picit. Vagy max ülve engedtem. De mondjuk hozzank 6 hetig eleve csak a szuk csalad johetett. Utana lazultam azert. A masodiknal mar nem volt para más kezében latni.
2022. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van a pólya is hogy ha kézről kézre járatják csóri babát a rokonok, fixen tartsa vmi.
2022. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, nekem nem volt ezzep bajom. Bár a kisfiam nem is szeretett kézben lenni kicsinek, szóval hamar letették :D Talán azért sem zavart, mert hatalmas baba volt (nem kövér), mintha mindig 2 hónappal idősebb lenne, nem egy kis törékeny babó. :)


Azt mondjuk én sem díjaztam, ha kisgyerek akarta felvenni..

2022. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én "mindenkinek" odaadtam, aki kérte.

De! én mindig megkérdeztem, ha mentünk látogatóba, hogy megfoghatom-e. Volt, aki nemet mondott. Ezzel semmi baj sincs, úgy is lehet gyönyörködni bennük😊

2022. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Van, akinek nem adom szívesen a kezébe. Pl sógornőm. Rendszeresen undorító pacsulikkal fújkálja magát, órákkal később is bűzlik tőle a gyerek. Ráadásul rossz nézni, ahogy fogja. Kifelé fordítja, de mivel nem épp vékony, a gyerek teljesen kifeszül rajta, nem kényelmes neki, és ennek hangot is ad.

Egyébként nincs gondom azzal, ha más fogja, csak figyeljen oda.

2022. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!