Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezd kúszni akkor jobb lesz?

Ha elkezd kúszni akkor jobb lesz?

Figyelt kérdés
6 hónapos a fiam, minden irányban forog, hasonfekve kinyomja magát, körbe és hàtrafelé "kúszik". 1-2-szer már négykézláb is feltolta magát. Nagyon ügyes, nincs is ezzel semmi gond. Csak azzal hogy egész nap "panaszkodik" (én így hívom). 😅😤 szóval hasra fordul, van amikor teljesen jól elvan 15-20 percig is, de sokszor az megy hogy nyújtózik a játékok után, majd kinyomja magát fekvőtámaszba, lábával kapálózik és közben panaszkodik. Én arra gondolok hogy már nagyon menne, csak még nem jött rá hogy hogyan kéne. Na de ez a hang... 😤😅 ha a hátára fordítom akkor 1 másodperc és újra a hasán van és kezdődik előről. Ha végre rájön hogy tud haladni akkor ugye abbahagyja ezt a nyafogást? Mert ez nem sírás. Nem fáj semmije, nem éhes stb.
2022. márc. 12. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
S még mennyi egyéb nyafogás vár... Igen, valószínűleg abbahagyja, de aztán jön a következő "probléma", ami aktuális lesz neki.
2022. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
20 éves korától már egész könnyű lesz😉
2022. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
😅 csak nem vagyok biztos sokszor hogy mikor segítsek neki. Meg van hogy ilyenkor szólok neki erre elkezd vigyorogni 🤔😅 de hát csak lent kell legyen valamennyit a földön, hogy megtanuljon majd járni 😆
2022. márc. 12. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy lesz jobb! Bocs, de ez egy nagyon buta kérdés. 6 hónapos nem nyűglődik annyit, mint egy kúszó, mászó gyerek, vagy ha jár és folyton elesik, bömböl és úgyis mindennel baja lesz ha már elkezd akarata is lenni.
2022. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

5 hónapos a fiam, ugyanez a helyzet csak még a hasról hátra fordulás nem megy neki. De ugyanez, egész nap nyöszörög, sehogy sem jó, repülőzik.

A kúszás beindulását úgy várom mint a messiást...

2022. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk mindig kézben lett volna egész álló nap. A mászással lett jobb, úgy 9 hónapos korában xD
2022. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Az enyém ugyanezt csinálta! Teljesen bepöccent egy idő után. Volt, hogy olyan hisztit csapott, le, hogy csak néztem! Aztán elindult és egy csapásra megszűnt a probléma.
2022. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!