Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan működik a bölcsödei...

Hogyan működik a bölcsödei beíratás?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha a kislányom jövő szeptembertől bölcsibe járna, akkor lesz 2 éves. Abba a kerületebe szeretném járatni, ahol lakunk, de a gyerek, és én sem ide vagyunk bejelentve. Ilyenkor mi a teendő, előbb kell jelentkeznünk, hogy felvegyék, vagy fel sem veszik, csak a lakóhely szerinti bölcsibe? És hogy van a jelentkezés menete? Köszi a válaszokat!
2010. szept. 13. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
mi bementünk a bölcsibe és mondtuk h fel szeretnék iratkozni (telefonon mondták, h így kell), mi sem voltunk oda bejelentve, de én az ottani címünket mondtam, mert még nem kérnek ekkor lakcímkártyát....én úgy tudom, h csak a lakóhely szerinti bölcsibe lehet menni és oda is nagyon kemény általában a bejutás.......nekünk csak következő év májusában kellett vinni a lakcímkártyát a beiratkozáshoz!
2010. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz mi vidékiek vagyunk, itt előnyben részesítik a felvételnél a helyieket. De ha lenne hely máshonnan is felvennének szerintem. Most nyílt a bölcsi és már a meghírdetés előtt teltház volt, szóval aki nem helyi annak esélye sem volt szerintem.


A beiratkozás úgy volt, hogy én előző nap betelefonáltam, hogy szeretnénk beiroatkozni, és megkérdeztem milyen papírokra lesz szükség. Felsorolták a papírokat, és mondták, hogy másnap nyolcra menjek be. Ott felírták a gyerek adatait, és mondták, hogy majd értesítenek, hogy felvették-e.


Ennyi volt, és felvették. :) Holnap kezdjük a beszoktatást.

2010. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az átjelentkezéshez nem tudok hozzászólni, de pl. nálunk csak jan-tól írathatom be, ha abban az évben menne bölcsibe! Most még nem! ;(
2010. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!