Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy zajlik a bölcsődei...

Hogy zajlik a bölcsődei beíratás? Mi a menete? Mennyi idő kell a szoktatásra?

Figyelt kérdés

kb. mennyi idő kell ahhoz, hogy egész napra ott lehessen hagyni egy 2 éves gyereket?

pécsi vagyok


2009. jún. 30. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam szeptemberben kezdi, úgy lesz, hogy a beszoktatás minimum két hét. Első nap csak egy órára megyünk be együtt, aztán kettőre, a hét végére már ott fog ebédelni, és megpróbálkozunk a délutáni alvással is, de még végig ott leszek én is. Utolsó napon kell majd egy fél órára kimennem, de közelben kell lenni. Második héten már egyre hosszabb időre marad ott nélkülem.

Ja, én is pécsi vagyok, ez a Németh László utcai bölcsiben van így. Ti hova fogtok járni?

2009. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nem tudom, csak 10 hónapos a kislányom. két bölcsi is van a közelünkben, a Közt. téri meg a Mezőszél u.
2009. jún. 30. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ezekben hogy megy, de ide a Németh László utcaiba már hamar jelezni kellett a szándékot, mert lista van, mondtam, hogy mikorra szeretném vinni, és mondták, hogy arra még éppen van hely (6 hónapos volt akkor, két évesen fogom vinni), szóval minél előbb menj be intézni a dolgokat.
2009. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. jún. 30. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!