Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkérdezhetem h mi volt az a...

Megkérdezhetem h mi volt az a bébiholmi, amit a legolcsóbban sikerült megvásárolnotok, tehát ahol a legnagyobb volt az ár-érték különbség?

Figyelt kérdés
Akár a neten,akár élőben.Most tekintsünk el az ajándékba v ingyen kapott holmiktól.
2010. szept. 13. 12:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak turkáltam egy h&m-es zöld bársony 80-as nadrágot és egy espirit 80-as kötött pulcsit 150-150 forintért. Nagyon jó állapotúak, szerintem jó vétel volt.
2010. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Utazóágy (alig használt, szinte új) 4ezerért.
2010. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5000 ft-ért újszülött kortól kb 7 hónapos korig mindenféle ruha, gatya, rugdalózó, body, kabát... a fiamra.
2010. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
240 Ft-ért vettem egy kengurut egy régiségboltban:)
2010. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Auchanban farmer kantáros nadrág, felső, tavaszi naci, 100ft/ db, leértékelt utolsó darabok voltak, nagyon szépek!

Tesco, 5 db body 570ft.

Vaterán teszveszen is nyertem meg sok jó rucit 100-200 ft-ért, de arra még jött a posta, így már 300-600 ft volt!

2010. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A tescó-ban vásároltam 2008 karácsonyán 12 csomag Huggies nagycsomagos pelenkát 990.-Ft/csomag áron, mert kimaradt egy nyári akcióból. (sokáig emlegettük a férjemmel, hogy ugyan hol a csudába kallódott ez a néhány csomag pelenka majdnem fél évig, és mekkora szerencsénk volt, hogy éppen akkor jártunk arra vásárolni, amikor kirakták.)
2010. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

Nekem az eddigi legjobb vételem most vasárnap történt.

Az Auchanban vannak leértékelve ruhák. Pólókat vettem a kisfiamnak 200,-/db áron. Az egyikről leügyeskedtem a ragasztót, eredetileg 900 Ft-ért árulták.

2010. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Én az egyik aukciós oldalon találtam egy nagyon kedves eladót, akitől vettem egy kb 10-15 db-os ruhacsomagot, de írta, hogy rak még hozzá.2700Ft-ért végül ő hozta el hozzám(erre járt)egy zsák(!) ruhát, tele nagyon szép darabokkal, cipőkkel, kabátokkal, volt vagy 50db! Sose volt ilyen jó üzletem még ruhával! :) De 10ezerért vettük meg bizományiban a kiságyat pelenkázószekrénnyel, ifjúsági ággyá alakíthatós. Jó pár okos és jó üzletem volt, magamnak is sikerült vennem egy egész ruhatárat úgy 10ezerért, de ebbe a kiegészítők is beletartoznak! Érdemes aukciózni.
2010. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

32 ft egy db bodyért.Vettem vagy 70et,különböző méreteket persze.Én mindent angol kilós turiból vásárolok.Kiváló minőség,nagyon szép és nagyon olcsó.Nagyon...

Csak menni kell utána.

2010. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

sokáig kerstük A kiságyat, ami fából van, kissé faragott, nem csak az a sima rúd van benne, emelhető az alja és kivehető belőle 2 rács. végül Devecserben a lomis piacon akadtam rá, egy bácsi az eladó ruhák tárolására használta. amikor előadtam a nagy pocakommal, hogy nekem a kiságy kellene, és adok érte amennyit kér, mosolygott, és annyit kért, hogy pakoljuk át belőle a holmikat a férjemmel egy zsákba. 3 perces munkával lett egy gyönyörű kiságyunk, ingyen! lefestettük, az összes látogató azt kérdezi, hol vettük! a bácsinak meg vittünk legközelebb egy üveg bort:)

ruhákat én is nagyon jókat szoktam találni, turiban, akciósan 100-150 ft-ért, next, h&m, esprit, stb.

2010. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!