Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a tejpép? Miből készül?

Mi az a tejpép? Miből készül?

Figyelt kérdés
5és fél hósak vagyunk, anyatejesek, készülök elméletben a hozzátáplálásra. Ne kacagjatok ki, tényleg nem tudom mi az.
2008. dec. 16. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. én is most kezdtem el adni neki tejpépet. a legjobb ha a dobozán elolvasgatod mi van benne én is így csináltam:) csak összekevered vizzel a megfelelő arányba (ne ragaszkodj a dobozra írtakhoz, csináld úgy ahogy szerinted megfelelő állagú). Amúgy tele van vitaminnal, finom édes. Én néha rakok még bele gyümölcsöt is. Nagyon szereti a kislányom.
2008. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a dobozán a boltban. Azén fiam nagyon szerette és nagyon sok féle ízben kapható. de nézd meg, hogy hány hónapostól lehet adni.
2008. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de mi az? tejpor? hogy keressem a boltban? vagy a gyógyszertárban? Úgy kell kérni, hogy tejpép?
2008. dec. 17. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
gyógyszertár, rossman, dm, tesco, auchan ... bárhol megtalálod. És igen az a neve hogy tejpép. van még tejbedarapép az is hasonló. 4 hós kortól lehet kapni. amúgy vitaminok, ásványi anyagok, élelmi rostok vannak benne
2008. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod mi van benne akkor látod, hogy tápszer és egy csomó mű dolog. Az én fiam is anyatejes és én biztos nem adok neki ilyet. Inkább csinálok neki én kajcsit, abba legalább tudom mit tettem.
2008. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!