Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos elmúlott a kislányom...

7 hónapos elmúlott a kislányom, 1 hónapja kúszik, de féloldalasan. Voltunk régebben Dévényesnél pár alkalommal, de azt mondta rendbe van a kicsi. Várjak vele, vagy elvigyem újra? A mászás miatt aggódok, mert nem látom, hogy próbálná így.

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Vidd el újra. Ő majd korrigálja. Nem szabad, hogy rosszul rögződjön be egy-egy mozgás.
2022. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnál ugyanez volt, csak az egyik lábával kúszott . Nekem gyógytornászhoz kellett vinnem ott nekem is azt mondtàk hogy rendben van a pici, 2 hónapig jàrtunk akkor kezdett el màszni teljesen normàlisan szabàlyosan.

Amugy mèg màszàs utàn is megmaradt a helytelen kùszàsa.

Màr 4,5 èves semminek nyoma nincs

2022. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne devenyeshez vidd, hanem a korai fejlesztőbe. Keruletenkent van. Ott majd megmondjak mi kell a gyermekednek.
2022. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!