Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják hogy egy baba...

Miért mondják hogy egy baba meg tud fulladni?

Figyelt kérdés
Hogy vigyázni kell, ne legyen semmi puha mellette, párna takaró plüss, stb, mert belefúrja a fejét és megfullad. Az én babám ha nem kap levegőt akkor elkezd kapálózni, és hátra feszíti a fejét.
2022. márc. 21. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A tied egy szuper baba. De ettől még sajnos igaz. Vigyázni kell.
2022. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem vagy ott vagy este van és épp alszol, szted mi történik? Elfordulni nem tud, tartani a fejét x idő után nem tudja. Szerinted mi lesz?
2022. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
A kapàlòzastòl nem biztos, hogy lejön a takarò vagy bàrmi a fejèről. Mèg nem tudja tudatosan megfogni es lehùzni magàròl. Ezèrt sem kène egy forogni nem tudò babà èjszakàra sem egyedül hagyni.
2022. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Tök jó, hogy a te babád ügyes. Az enyém spec leblokkolt és abbahagyta a lélegzést, ha valami eltakarta az arcát. Mondanom se kell, szerintem 1 éves koráig a csupasz matracon aludt, még hálózsákot sem mertem adni rá, csak bundás rugdalozót éjszakára. Idővel kinőtte persze, de én is rettegtem volna betakarni, vagy párnát tenni a feje alá.
2022. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
3-as "Ezèrt sem kène egy forogni nem tudò babà èjszakàra sem egyedül hagyni." de, egyedül lehet hagyni, csak nem kell olyasmit a közelébe tenni, ami a fejére kerülhet. Hálózsákban aludjon.
2022. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert igaz és megpróbálják felhívni a figyelmet rá, mert sajnos sokszor tragikus következményei lehetnek a figyelmetlenségnek, miközben ennyire egyszerűen megelőzhető a baj, hogy csak szabadon hagyod a baba környezetét.
2022. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekapolo vagyok,egyaltalan nem ritka sajnos a fulladasos halaleset aminek tobbsege felelotlensegbol adodik.


Azt meg elegge gyerekes mondani, hogy ' az enyem nem fullad meg ", igen, engem sem utott meg el auto, de anno a legjobb baratnomet meg igen, es meghalt 17 evesen.

2022. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka amikor nem vagy ott mellette és mondjuk mely álomban van és belfurja a fejet , elfelejt levegőt venni meg is van a baj.
2022. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha ilyeneket raksz be melle legalább legyen légzésfigyeloje és te végezz el egy eü tanfolyamot
2022. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!