Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdett kialakul...

Mennyi idősen kezdett kialakulni egy napirend?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hónaposan már volt valami, amihez tudtam viszonyítani, de ez kb hetente változott. Amikor már csak napi 2x aludt (ilyen 10 hónapos kora körül? Talán), akkor lett egy kicsit tényleg kiszámíthatóbb a napja, amióta meg már csak napi 1 (14 hónaposan), onnantól van tényleg rendesen napirendnek nevezhető rendszerünk.
2022. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

3 hosan szépen beaallt aztán 4 hasán borult és most féléves kezd megint beállni egy szép 3 alvasos napirend. De nem óramű pontosság .6-7 között ébred aztán 9-10 között alszik egyszer

Aztán 12-13 között valamikor utána 15-16 között alszik el megint.18 fürdés az mindig biztos :)

2022. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak akkor volt napirend, amíg kb. kétóránként szopizott, hiába fürdetek kezdetektől 19.00-kor. Ahogy ritkábban evett, úgy lett zavarosabb,illetve az én fiam elég rossz alvó, éjszaka kismilliószor ébredt mindigis, ha napközben alszik délelőtt fél órát, délután meg egyet akkor összetehetem 2 kezem.
2022. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 mekkora a pici ?
2022. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 hónap körül. Aztán mindig kicsit változik, ahogy idősödik.
2022. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fura h csak kétszer alszik napközben . Ilyen idős korban nálunk is csak miniszundi volt de az 4-5x egy nap
2022. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, 2 hete töltötte az 1 évet, de már több, mint fél éve nem szundikál el csak úgy a 2 alváson kívül. Éjjel van, hogy felkel 1-kor és 3-ig pörög 😆 Ha a babakocsiban elaludt például és ki akartam venni, hogy majd beviszem és leteszem, felkelt mindig, egész picibaba korában is, ismerős gyerekét simán kiveszik, levetkőztetik, szeme se rebben. Felületesen alszik és kevés alvással is beéri... 😁
2022. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónapos a kislányom, de még mindig nem tudnám elmondani egy rendes napomat, hogy mi mikor történik... 2 dolog biztos. Éjfél és hajnali 2 között alszik el, és reggel ha felébred, reggeli után mindig vissza alszik még 2-3-4 órára. Éjszaka mindig változik hogy mennyit alszik, van amikor csak 4 órát, de van amikor 8 órát is alszik evés nélkül)

Napközbeni alvásai is még kiszámíthatatlanok, van amikor 2x-3x is alszik kb 2 órát, de van amikor egész nap alszik 6-7 alkalommal 20-30 perceket. 🤷‍♀️ de sajnos olyan is előfordult már, hogy szinte alig aludt egész nap. Változó. Sok mindentől függ még... frontok, fogzás, növekedési ugrás stb.

2022. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Meg annyi, hogy a lányom már csak tápszeres és a fürdés időt próbálom neki még fixre beállítani, általában este 7 és 9 között történik, de ez is függ attól, hogy éppen mikor kel fel...

2022. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!