Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok játszani egy 9...

Mit szoktatok játszani egy 9 hónapossal, és mik a kedvenc játékai?

Figyelt kérdés
Az én babám 8,5 hónapos, kúszik, mászik, próbálkozik a felállássa. De olyan, mintha unná a jelenlegi játékait, illetve a bújócskázást, kukucs játékot, mondókázást, csikis játékot. Már nem tudok mit kitalálni...

2022. márc. 22. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A felsoroltakon kívül könyveket lapozunk, nagyon kedveli az interaktív könyveket :) illetve énekelek neki. A napokban kaptam azt a tippet, hogy építsek bunkert. Két széket szembeállítottam, rádobtam egy takarót. Nagyon szerette :)
2022. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Éneklés, mondókázás, babatorna, könyvek nézegetése, olvasás, hangoskönyv hallgatás, zene hallgatás. A bunker, labdamedence, textil alagút is nagy kedvenc. Emellett youtube-on a Mama Nadine csatornán szoktam ötleteket keresni a korának megfelelően. Németül vannak a videók, de nyelvtudás nélkül is sok videó hasznos (pont a játékosak).
2022. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem magammal főzni, kapott fakanalakat, tárgyakat. Sokat sétáltunk, könyveket hajtottam köré meg ilyenek. Igazából ez habitus kérdés, van akinek tök jól elvan a babája, valakinek meg szórakoztatás kell.
2022. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat olvastam neki, meg énekeltem, vittem körbe a lakásban, megmutattam mi micsoda, együtt teregettünk, játszott a zöldségekkel, tálakkal, fakanállal főzés közben. Hetente egyszer babaúszásra vittem, 2 naponta ki a dunapartra kacsákat, hattyúkat, vizet, kavicsokat nézni,jártunk együtt piacra hordozókendővel, imádott nézelődni. Vittem ki a jatszóparkba plédet mikor jó idő volt, és azon hasalva vagy az ölemben ülve nézte a gyerekeket ahogy bicikliznek, motoroznak, szaladgálnak, tépkedte a füvet, megnéztük a viragokat, bokrokat. 10 hónaposan már a homokozóba is beraktam, ott építettem neki, ő meg lerombolta. Vidd társaságba, ki a szabadba hogy felfedezze a világot.
2022. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!