Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babák lába gyorsan nő?

10 hónapos babák lába gyorsan nő?

Figyelt kérdés
Most 11 cm-s a lányom lába, venni akarok neki 2 cipőt. Egy bokatartós szandát a házba, mert lassan megtanul járni, és egy melegebbet, amit akkor adok rá, amikor megyünk valahova. Ilyen korban milyen gyorsan nő a lábuk? Most van, vagy még később lesz az az időszak, amikor 2 hétig jó rájuk egy cipő? Köszi a válaszokat.
2010. szept. 14. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁ,a 2 hét az durva lenne............

Ha most veszel cipőt,az tuti,hogy tavasszal már nem lesz jó rá.De majd meglátod,hogy a te gyekednek hogyan nő a lába.A nagyobbik fiamnak gyorsabban nő a lába,a kicsinek lassabban.

Jó válogatást!:)

2010. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Az én babám is 10 hónapos, és most nőtte ki a 20-as szandált. Mekkora cipőt vegyek neki a télre?
2010. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is nézegetem a cipőket és várom, hogy nőjön a babám lába, mert a 18-as cipő még nagy rá. 1 hónapja kezdtünk el keresgélni, ez idő alatt nem nőtt bele a lába a 18-as cipőbe :)

11 hós csajszi anyukája

2010. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én babámnak meg 1 hónap alatt 1 cm-t nőtt a lába.
2010. szept. 16. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 28-án lesz 1 éves. A nyár elején 19-es volt a lába, most 21-es. 22-es őszi cipőt vettem neki utcára, de télit még nem mertem venni neki, mert szerintem a 22-es decemberre kicsi lesz. Várok amíg csak lehet, ha beáll a tél, akkor veszem meg a télit. Viszont mindenhol azt olvasom, hogy a járni tanuló babáknak a legjobb, ha nincs rajtuk cipő, úgyhogy a lakásban vastag csúszásgátlós zokniban van.
2010. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam október 3-án lesz 1 éves és 22-es őszi cipőt vettem neki. Tavasszal már biztos nem lesz rá jó.

Egyébként nyár elején még a 20-as kocsicipőben lötyögött a lába, 3 hónap alatt nőtt 2 méretet.

2010. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!