Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerülhet úgy egy...

Mennyibe kerülhet úgy egy mei-tai ha én veszem meg az anyagot és szabásminta alapján késziteném el? Melyik éri meg, megvarrni vagy megvenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem merném megvarrni,nehogy ne bírja úgy mint a 80 kilóval teszteltek!De ez csak az én félelmem!Mi most fogunk venni kb a jövő héten, tündérputtonyt!
2010. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem találtál jó használtat?
2010. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én megvettem a tündérputtonyt,7200 volt csukjával együtt.elhatároztam,hogy tök jó lesz,majd abban cigölöm a kölköt.egyszer használtam,majd' leszakadt a derekam,azóta nemm vettem fel.inkább a babakocsi:(
2010. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tippelnétek árat hogy mennyibe kerül az anyag?!
2010. szept. 14. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz rendesen varrni akkor szerintem 2000ft-ból meg van maximum. Persze nagyban anyagfüggő, az Ikeás méteráruk tökéletesen jók erre a célra, olcsók és szépek is.
2010. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Ezt találtam.

Hát lehet, hogy picit több lesz mint 2000Ft mondjuk 3000ft de tényleg anyagfüggő. 2m biztosan kell rá de pl. megcsinálhatod magadnak 2 oldalasra is és akkor olyan mintha 2 mei tai-od lenne. veszel 1m ilyet meg 1m olyat és úgy rakod össze.

2010. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem tündérputtonyt, 3500ért.


Anyukám nagyon jól tud varrni, de mégsem bíztam rá az MT varrását.

2010. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan varrhatsz ha tudsz! A többit is csak úgy varrják ahogy Te megvarrod otthon, sőt! Nincs benne semmi ördöngős. Én varrónő vagyok, elhiheted nekem.
2010. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!