Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatok a babámnak...

Mikortól adhatok a babámnak babakekszet vagy babapiskótát a kezébe szopogatni? 7 hónapos, foga nincs.

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hónapos kortól, ez van a babapiskóta ill babakeksz dobozán, de én akkor még nem adtam, csak fuldoklott tőle. inkább most eszi, 10 hónaposan, de kb két hónapja adom neki, nem is kéri mindig.
2010. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Babakekszet már adhatsz neki nyugodtan, a babapiskótán viszont megoszlanak a vélemények. Igaz az van ráírva, hogy 6 hónapos kortól, de állítólag tojás van benne. Hát nem tudom! Az én lányom 6 hónapos, a gyerekorvos azt mondta adhatom a babapiskótát, a védőnő pedig eltiltott tőle. Fene sem tudja.
2010. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a babakekszet nem adtam és adom a lányom kezébe, mert abból könnyen törik le egy-egy darab. a gyümölcsébe szoktam belemorzsolni. egyszer adtam neki szopogatni, de a fele hirtelen letört, úgy kellett kiszedni a szájából. viszont a kenyérhéjjat remekül rágcsálja, szopogatja, eláztatja szépen. persze mindig ott vagyok mellette, mert azért abból is lejöhet nagyobb darad. babapiskótát még nem adtam neki, éppen a tojás és a cukor miatt. a lányom 8 hónapos és 2 foga van.
2010. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!