Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok vacsorára az 1 éves...

Mit adtok vacsorára az 1 éves babának?

Figyelt kérdés

Tegnap töltötte az 1 évet a gyermekem, születése óta átaludta az éjszakákat, de mostanában hajnali 4 óra körül felkel enni egy üveg tápszert, utána pedig alszik tovább. Valószínűleg nem lakik jól este. Nem tudom mit kéne neki adnom vacsorára ami rendesen laktató lenne számára.

Eddig este közvetlenül elalvás előtt evett tápszert, de mostanában pár korty után elutasítja.


2022. márc. 31. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Az éjszaka átalvásának nem sok köze van ahhoz, hogy mennyire lakik jól este. Az enyém akkor is felkelt, amikor nagyon jól lakott és akkor is tudott aludni, amikor betegség miatt 3 falatot sikerült belediktálnom egész nap
2022. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A mi esetünkben köze van a jóllakottságnak az alváshoz, hiszen amikor este nagyon ritkán hajlandó elfogadni a tápszert, akkor simán végigalussza az éjszakát.

Lehet a te gyermeked másképpen működik.

2022. márc. 31. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Anyatejet.

1 evesen mar mindent ehet, add azt amit esztek ti is. Nem ertem a kerdest. Nem a jol lakottsagtol fog aludni ejjel.

2022. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk 5 fele van egy szilárd étkezés, virsli, szendvics, kalács, bármi. 7-8 fele fekvés fáradtságtól függően és akkor tápszert kap.

Én annyit vettem észre, hogy a rendes ételek íze miatt már az én fiam is elutasítja néha a tápszert, amit meg tudok érteni… Első fiammal ekkor álltunk át a kis pohár kakaóra.

2022. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Testvérem kisbabája egy évesen még főleg pépes bébiételt kapott, a répát nagyon szerette, de alkalmanként még megszoptatta azért az anyukája.
2022. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!