Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik esetleg 17 évesen hasonló...

Akik esetleg 17 évesen hasonlóan jártak,tőletek kérdezném ezeket inkább.. Hogy csináltátok végig?

Figyelt kérdés

Nem volt nektek kínos már nagyobb pocakkal utcára menni? Egyedül neveltétek a babát vagy szülőkkel/a gyerek apjával? Mennyire volt nehéz,fájdalmas,meviselő a szülés? Hogyan tudtátok meg hogy babátok lesz? Kb mikor kezdtetek vásárolgatni a babának a holmikat (mi az amit esetleg teljesen felesleges volt megvenni)? Hogy birtátok az éjszakákat szülés után? Gondolkodtatok azon hogy egyszerűbb lenne császárral szülni/ császárt szerettetek volna? Tudom sok kerdes egyszerre de nem tudok kivel beszelni aki esetleg ugyanígy járt volna :(

Én visszaszámolva 3 honapos voltam amikor elmentem a nőgyógyászhoz hogy valami nincs rendben,akkor nem látta a babát és nem küldött ultrahangra. Ezután csak Januárban tudtam hozzá vissza menni,akkor már 19 hetes voltam így elvetetés szóba sem jöhetett már,igy végig kell csinálnom,és nagyon félek a szüléstől😟. Valami jó tanács esetleg ?



2022. márc. 31. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Bár én nem ebben a helyzetben voltam, de nagyon hasonló érzések gyötörtek. A legjobb tanács amit adni tudok, hogy próbálj ne mindig ezeken agyalni, engedd bele magad a szituba, sétálj sokat a friss levegőn, az oldja a feszültséget. Ami jön arra úgyse tudsz teljesen felkészülni, persze valamennyire igen, de a kétségek majd lassan fognak oldódni, amikor már ott vagy hogy tevőlegesen a babával foglalkozol és sikerélményt ad. Persze lesz sok kudarc élmény is, de ezeken meg át kell esni mindenkinek és attól még lehetsz jó anya, hogy nem mindig érzed magad annak.


Kitartás!

2022. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Olyan nincs hogy 3 honapos terhesseget nem vesznek észre, az meg pláne hihetetlen számomra hogy utána meg csak ültél a babérjaidon hetekig és fel se tunt hogy terhes vagy, 19 hetesen már kb mozog, kellett volna vervetel, genetikai uh, stb. nekem ez nem hihető.
2022. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Két hét verzeskimaradassal mentem orvoshoz, még be sem tolta teljesen az ultrahang fejet, már mondta, hogy gratulálok. Oda fordította a monitort felém, és bár semmi közöm nincs az orvosláshoz, én is simán láttam, hogy mi az ott.

Ilyen nincs hogy három honaposan nem látni.

Akkor már van szivhang, van neki felismerhető keze lába, mozgolódik is.

Ha ez mégis megtörtént, tessék mindne létező fórumon panaszt tenni, mert az ilyen orvosnak nem szabad praktizálni!

2022. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy nem látta a babát? Ha nem csinált ultrahangot, még jó, hogy nem látta, át kellett volna látnia rajtad? Nem mondtad, hogy pozitív a terhességi teszteld?
2022. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Kb két menstruacio maradt ki.

És a nőgyógyász nem csinál UH-t?? Aha.

2022. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a kérdéseid nagy része kortól független, így bárki tud segíteni, aki már szült.

Egyébként egy nagyon jó barátom járt így, ma már 30 éves és minden jó náluk.

2022. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mind az 5 terhességi tesztem negativ lett (amit en sem értek) A doktor úr 70-80 év körül van de hozzá mentem mert sokan ajánlották,azert csak 19 hetesen tudtam vissza menni hozzá mivel balesete volt és így nem tudott fogadni. A baba akkor még nem mozgott utána pár hétre kezdett rugdosni.
2022. márc. 31. 12:16
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem mentél akkor máshoz? De ilyen nincs, hogy 3 hónapos terhességet ne vegyenek észre az orvosok, akkor sem, ha már idős. Nekem a fix 6 heteset látták.
2022. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt uh.. Mégis meg tudta állapítani a terhesseget manualis vizsgálat során.
2022. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka se mondott semmit?

Hogy nem kene addig várni? Más orvos? Stb?

2022. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!