Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes elektromos pihenőszéke...

Érdemes elektromos pihenőszéket venni?

Figyelt kérdés

Van pihenőszékünk, de a folyamatos hintáztatástól nem tudok mást csinálni és a kicsi mellett van egy 1,5 évesem, plusz az itthoni tennivalóm. Napközben bárhova máshova rakom le ordít, ha kézben van vagy a pihenőben hintáztatom tökéletesen elvan.

Tisztában vagyok azzal, hogy ezeket az elektromosokat rövidebb ideig tudom kihasználni, de egyenlőre nincs jobb ötletem.

Akinek van ilyen jellegű tapasztalata és esetleg ha van olyan típus, ami bejött hálás lennék, ha megosztaná velem!



#elekromospihenőszék
2022. márc. 31. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A miénk nagyon sokáig szerette, azóta is még mindig bekapcsolja a zenélőjét szereti a dallamát, de ha nem tudjátok majd sokáig kihasználni hát utána eladhatjátok, szerintem ez nem probléma:)
2022. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én megvettem ugyan ez miatt. Nem szerette. Ugyan úgy sírt benne. (Az első fiam viszont imádta ).Nekem a hordozás szabadított fel nagyon sok időt. Viszont tényleg kelendők,gyorsan el tudtam adni.
2022. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A simát sem használtuk, pedig nálunk alig egy év van a gyerekek között. 😄 Én nem vennék sok tízezrekért.
2022. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon szeretem, sokszor használjuk. Graco márkájú van, semmi extra, 2 fokozatban megy.
2022. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én használtan vettem, hátha nem jön be, akkor ne költsünk rá annyit. Bár én alvási céllal vettem, mert baromi rossz alvó a fiam, gondoltam ebben talán elalszik. Arra nem jött be, de amúgy el van benne, nézelődik pl, ha főzök abban ül a konyhában. :)
2022. ápr. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel főzök :)

Úgy értem, kiteszem a konyhába a földre, gyerek benne van, lát, nyugton van.

Nélküle nem is tudom mit ennénk :)

2022. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sima volt mindkét gyereknél. De szerették, simán el voltak benne hosszú ideig. Szerintem felesleges, de lehet van olyan baba, aki csak ebben nyugszik meg.
2022. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vettünk végül egészen kulturált áron és eddig úgy néz ki bevált, de nem akarom elkiabálni. Nagyon jókat alszik benne és nekem sem kell ott ülni mellette és hintáztatni! Nekem/nekünk hatalmas segítség! :)
2022. ápr. 3. 21:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!