Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám ujjbegye begyulladt,...

Babám ujjbegye begyulladt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

10 hónapos, nem tudom, szerintem nem vágtam bele neki, de lehet mégis.

Be van pirulva a mutatóujja vége,a körömágynál van egy sarga gennyes hólyag,de az egész ujjperce duzzadt, piros, meleg.

Nem fáj neki, jókedvű, használja is, azzal matat allandóan, nyomásra sem reagál, csak utálja hogy nézegetem.

Van itthon aloe first, azzal befújtam neki, a gyerekorvost felhívtam, de annyit mondott ezzel ne vigyem be, fújjam octonisepttel.

Valami tipp? Kibökjem? Vigyem mégis orvoshoz? Várjak?


2022. ápr. 4. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kamillás vattával mosogasd neki de ne piszkáld és ne nyomkodd. Kifakad majd magától idővel. A babáknál gyakran előfordul az ilyesmi.
2022. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kibökném neki. Persze sterilizálnék mindent. De a genny feszíti,biztos lüktet is neki...

Ugyan olyan ember,mint te,csak kisebb. Magadnak is kipukkasztanád,és megszűnne a fájdalom nagy része.

2022. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!