Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám re venni,hogy...

Hogy tudnám re venni,hogy észre vegye a kezét?

Figyelt kérdés

11hetes babám.Nem siettetem semmibe,és tudom,hogy mindegyik baba máshogy fejlődik.


De az én kis csöppségem nem nézegeti a kezét,nem büfföl játékokat szóval nem fedezte még fel a kezét csak a szájába veszi néha.

Illetve gügyörészni se gügyörészik csak mikor álmos nagyon akkor szokott,gondolom így altatja magát ez ujdonság.

Hangok fele se fordul oda.

Nem fogdul még semmerre.

Más babája is így le van maradva?

Hogy fejlesztenétek egy 3hónapos babát?


2022. ápr. 4. 11:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Az én kisfiam most 8 hónapos.

Soha nem nézegette a kezét....

Ettől függetlenül egészséges ,nincs lemaradva semmiben.

Nincs 2 egyforma gyerek.

2022. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Még csak 11 hetes, és már másokkal verdenyezteted? Nincs lemaradva... 2-4 hónaposan kell felfedeznie, de van hogy nem látványosan csinálja. Hagyd már a saját ritmusában élni, azzal teszed a legjobbat.
2022. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvastad e az első soromat kedves 2#-es.Eszem ágába nincs versenyeztetni,siettetni.Én büszke vagyok rá ígyis úgyis.Csak a védőnő szajkozza a magájét és ezért kérdeztem.
2022. ápr. 4. 11:49
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A védőnő sem hiszem, hogy azt mondta tegyél bármit annak érdekében, hogy 11 hetes baba észrevegye a kezét. Egyik szavaddal ütöd a másikat: "nem siettetem semmibe", dehogynem, éppen azt akarod csinálni.
2022. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

Nem sietteted, ááááá kicsit sem. Csak már fejleszteni akarsz egy 3 hónapost, aki még kb a saját létezéséről se tud, úgy értem nem tudja magát különválasztani az anyjától.

Másrészt, ne haragudj de nem tudok elmenni szó nélkül a borzalmas helyesírásod mellett. Tudom tudom, ez az én heppem, de ha már nyilvános fórumra kiírsz valamit, az a minimum hogy átnézed, mielőtt beküldöd.

2022. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De a vedőnő pontosan hogy basztat!!Mosolyogjak ezt csinaljam azt csinaljam
2022. ápr. 4. 12:37
 7/22 A kérdező kommentje:

Az legyen mindenki legnagyobb baja

csak az életbe,hogy milyen a helyesírásom azt kívánom.Nem vagytok ott mikor tanácsadasra megyek nem tudjátok mit mond vagy sem a védőnő nekem.Normálisan feltettem egy kérdést mért nem lehet támadás nélkül válaszolni?Mért kell rosszindulatoskodni?Elegem van a vedono is hulyenek nez mintha nem foglalkoznek a gyerekkel.

2022. ápr. 4. 12:42
 8/22 A kérdező kommentje:
Fejlesztés alatt azt értettem mit kell "játszani " vele.Mert a vedőnő azt hiszi nem mosolygok nem beszelek hozzá eleget pedig egész nap azt csinálom,mutogatok neki játékokat is,énekelek és mégis úgy állít be.Meg,folyton úgy beszél velem mint valami hülyével meg allandóan azt súgalja felém,hogy mennyire bizonytalan szülő vagyok és ezekkel elveszi a maradék önbízalmamat is,hogy jól csinalom e.
2022. ápr. 4. 12:54
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Én színes szalagokkal simogattam az arcát azt megpróbálta elkapni egy idő után. De a saját tempójában fog ugyis fejlődni.
2022. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Lehet venni csuklóra tépőzárazható kis figurákat. Nekünk ilyen volt és sokat segitett;


[link]

2022. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!