Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam Januar vegen lett 2...

Kisfiam Januar vegen lett 2 eves tehat most 26 honapos.megszamoltam Kb 110-120 szot mond . Ez eleg ?

Figyelt kérdés
Ezeket csak akkor mondja ha epp kedve tartja. Mondatokat abszolut nem kepez. Kezdjek el aggodni ? Elsö gyermekem ,ugyhogy kerlek ne szidjatok le

2022. ápr. 9. 23:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 50 szót alig mond, és beleszámolom azt is hogy huhog mikor baglyot lát, meg azt mondja te (tehén) búú (múú) szóval lényegében a tehén tebúú.


Ne aggódj. Megértelek, mert ezek a 2 évesen már verset mondott dicsekvések, egy "kivizsgáltattad már??" Kérdéssel kiegészítve nagyon frusztrálóak. Minden gyerek más ütemben fejlődik.

2022. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11 ne is mondd.... tegnap is azt hallgattam hogy ez a gyerek miert nem beszel meg? Nem szobatiszta stb....


Nem akartam visszakerdezni hogy Es a te ferjed miert egy semmirekellö proli?!


De tenyleg az ilyen emberek elbizonytalanitanak.

2022. ápr. 13. 01:24
 13/13 anonim ***** válasza:
59%
Januárban lett 2 éves az én lányom is. Hiányosan, néha egészben elmond verset, mondókát. Énekel is néha. De ehhez nagyban hozzájárult az is, hogy van egy nagytesó, aki egész idő alatt húzta, járunk heti egy mondókás foglalkozásra, amit imád és aktív rajta. Nameg az, hogy kb egy hónapja lendült be a beszéd és azóta szárnyal. De ott van a nagyobbik fiam, aki 2,5 évesen még csak első szótagokat mondott, éneklésről, versekről még messze csak álmodtam ekkor. 3 éves kora óta szépen beszél. Nem egyformán fejlődnek. Ez így van jól.
2022. ápr. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!