Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttet milyen tipusú...

Újszülöttet milyen tipusú babakocsiba fektethetem?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nem lehet döntött egyáltalán? Sajna mi egy ilyet örököltünk. Mit vegyek mellé az első néhány hónapra?
2008. dec. 17. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ujszulott baba gerince egyenesen kell fekudjon,ajanlom,hogy sima fektetos kocsit vegyetek,vagy mozeskosarat ami esetleg belefer az orokolt kocsiba.
2008. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb egy újszülöttnek ha 180 fokban dönthető kocsiba fekteted. Vagy mózeskosarasba. De babaoldalakon láttam már olyan babakocsikat is amik csak 150 fokig dönthatők, de azt írták rá, hogy újszülött kortól használható.
2008. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Az autósülések is csak 150 fokig döntöttek, mégis rá van írva, hogy újszülöttkortól használható.

Az örökölt babakocsi is 150 fokos szögben dől, és nem tudom, hogy használható-e akkor vagy sem? Gyanús, hogy nem, de szeretném pontosan tudni.

2008. dec. 17. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk is 150 fokig dönthető, viszont tartozik hozzá textil mózeskosár, amit a kocsiba lehet patentolni. Lehet külön is kapni pár ezerért, és nagyon praktikus otthon is. Az első két hétben éjjel mellettem abban aludt a babó, most pedig napközben szokott benne lenni. (1 hónapos)

Autóba kötni viszont ezt nem lehet, ha olyan kell, akkor merev falúnak kell lennie.

2008. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Utánanézek ennek a textil mózeskosárnak, köszi! :)
2008. dec. 18. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!