Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik női név tetszik neked?

Melyik női név tetszik neked?

Figyelt kérdés

Auguszta

Bernadett

Enikő

Délibáb



2022. ápr. 11. 04:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Bernadett.
2022. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Bernadett
2022. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Enikő
2022. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Enikőt adnám, Bernadett is jó. A többi nekem túl komplikált, szeretem az egyszerűbb közismert neveket.
2022. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Auguszta az egyik kedvenc nevem

Bernadett nevet nagyon szeretem, egyszerű, de nagyszerű, semmi extrás nincs benne, mégis klassz

Enikő név nekem túl kislányos, nemadnám

Délibáb - olyan, mintha a gyerek egy báb lenne, egy tárgy, nem is valódi ember. Ez jut eszembe először, nem az, hogy valaki lát egy nagyon szép, tavas szemkáprázós képet, jelenést egy sivatagban. Amúgy az meg eltűnik, és nem is valódi; szóval ilyen értelemben sem jó; meg tényleg nekem először erről az jut eszembe, hogy az a báb, amit a délben tartandó előadáshoz vesznek elő a gyerekeknek, és akkor van reggelibáb, délutáni báb, meg estibáb, és akkor mindegyik tárgyat, eszközt , másik napszakban történő előadáshoz használják. A lényeg, hogy úgy hangzik mint egy tárgy, és ami úgy hangzik , mint egy tárgy, olyan nevet nem adnék a gyerekemnek. Meg olyat se, mintha olyan lenne , mint egy káprázat, tehát így meg simán levegőnek nézhetnék; szóval ennek is rossz az üzenete szerintem. Meg, nekem egyáltalán nem hangzik keresztnévnek. Akko pl Délia, az cool viszont.

2022. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
*ha úgy próbálom venni, hogy tényleg csak a szép képre koncentrálok, még akkor sem jók a Délibáb betűi így ezek a betűk, meg egymás után ilyen sorrendben. Szal, ha elvonatkoztatok, és csak a képre gondolok, még akkor se jó sajnos; de szóval, gondolom, ha adta ezt már valaki a gyermekének, akkor erre a szép képre gondolt, ami kedves gondolat, de én akkorsem lennék szívesen Délibáb sajnos. Nekem sajnos nem tetszene.
2022. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Enikő
2022. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezek közül Auguszta vagy Bernadett, a másik kettő nagyon nem tetszik.
2022. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Enikő
2022. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hát... Szerintem az Enikő jobb becézés szempontjából is.(Enci) A Bernadett is szép név bár nekem nem annyira tetszik. Az Auguszta és a Délibáb nagyon érdekes nevek...
2022. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!