Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nehéz volt "kényelme...

Másnak is nehéz volt "kényelmes" etetőkanalat találni vagy csak én vagyok túl kényes? Milyet használtok?

Figyelt kérdés
Vagy 20 etetőkanalat kipróbáltam, mire találtam egy olyat, ami szerintem tökéletesen megfelel, nem marad a fele rajta, nem túl széles és esetleg még haladunk is vele.
2008. dec. 17. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
babylove vagy nestlé?!
2008. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak gyakorolta az evést az Aventos és a Nestlés volt jó.Amióta tud enni kanállal a Sparban vásárolt (5 db/ csomag) Fackelmann-os kanállal a legjobb etetni.
2008. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
na és milyen ez amit találtál mert ezt nem irtad,és ezzel nekem is segitenél
2008. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tigex, szilikon fejű (a többi szilikonos nagyon nem jött be). Eleinte nem tudtam ezt se használni, akkor az Avent jött be, de mióta rendesen habzsol, azóta ez tűnik jónak. Ez vajon baba vagy inkább kanál függő? Tiszta ciki, ebből csak én csinálok ügyet, hogy mivel etetem?
2008. dec. 17. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!