Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez?valaki tud hasonló...

Mi lehet ez?valaki tud hasonlóról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 eves lanyom pelenkás még a combján es a fenekén piros pattanas szerű kiütések vannak. Volt valakinek hasonló? Kontaktaltam gyermek orvossal kertem beutalot borgyogyaszatra de o sajnos lerázott annyival hogy majd elmulik. De sajnos eleg regota fennáll ez a helyzet (kb 2-2es fel hete) Maganba 2 het mulvara van idopontunk.

2022. ápr. 22. 20:47
 1/5 anonim válasza:
21%
Baranyhimlo?
2022. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Melegkiütesnek hangzik. Magàtòl elmulik, ha az.

Nekünk bunkò volt a doki, mert mivel nem tudtam milyen kiütesek, elvittem hozza a gyereket. Ahelyett, hogy simàn megmondta volna, hogy ez melegkiütès, adott egy marèk receptet. Kalcium, fenistil csepp. Facebbokos baba-mama csoportban siman azonositottàk, hogy melegkiütès, egy heten belül gyògyszer nèlkül elmúlt. Szellőztettem a bőrèt sokat. Nagyot csalòdtam az orvosban. Nem azèrt vittem a gyereket, mert azt hittem haldoklik, hanem mert laikus szemmel nem tudtam mi van rajta.

2022. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amint meglát egy pöttyöt a gyereken a doki, egyből fenistil cseppet ír fel. Eddig csak egyszer adtam neki, amikor tényleg egy új tusfürdő miatt lett csupa kiütés.

A többi pötty az jött-ment, de egypár napon belül minden elmúlt.

Meg leálltam a rendszeres cebionnal, mert rájöttem hogy ha minden nap adok neki, egy idő után nehezen múló pöttyök lesznek rajta, főleg a mellkason és a kezén. Most már csak néha adok, megszűntek a makacs kiütések.

Nem váltottatok esetleg tusfürdőt, sampont, pelenkázós dolgokat amitől kijöhetett?

2022. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, van egy jó kis alkalmazás (MedInnoScan), egyfajta online bőrgyógyászat, azt nem tudom, hogy országosan lefedett-e, de hátha a Ti lakhelyetek szerint területileg illetékes bőrgyógyászat is regisztrálva van...egy próbát megér.


Fényképeket kell feltölteni, nekem még aznap/másnap jött a lelet. (Nyilván hétköznap)

2022. ápr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem terjedt, mióta észrevetted? Ha igen, akkor uszodaszemölcs is lehet. Másik neve talán futószemölcs. Nehéz megszabadulni tőle. Nekünk a vérehulló fecskefű tüntette el. Csak a kiütésekre kell egy-egy csepp.
2022. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!