Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etetitek 4-6 hónap...

Hogyan etetitek 4-6 hónap közötti babátokat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a kislányom hozzátáplálását, viszont etetésnél egyfolytában köpi az ételt, amit tegnap már megevett!

Ezen kívül egyfolytában nyulkál a szájába, le kell fognom, mert még a nagylába ujja is főzelékes!:)

Ti hogyan csináljátok?

Szeretnék tanácsokat kapni!

Köszönettel!


2010. szept. 16. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én (mondjuk csak 6 hósan kezdtem),de ragaszkodtam hogy enni az etetőszékben kell!Így nálunk a lába nem ,de alainte még az orrában is kaja volt!Aztán adtam a kezébe egy kanalat,mindig ugyanazt a színűt,és azzal néha belemászott a szájába,de kevesebb lett a maszat!Kb 7,5 hós korától ügyesedett,ha én etetem,már előke sem kell!Az apjánál meg takarítanom kell az egész házat!Szóval nálunk szerintem a rendszer és a mindig ugyanúgy és az ezerszer elmondom,hogy...vált be!

De annyiból mi bajban vagyunk, hogy máshol nem nagyon akar enni!Csak az autósülésben!

2010. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi azt elfelejtettem,hogy nálunk is egyszer evett meg bármit,majd kb 5-6 nap múlva újra megette!Sajna nayon sok türelem kell hozzá!Kitartás!
2010. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 6 hónaposan kezdtem a lányomnál a hozzátápálálást, az etetőszékben (felült magától 6 hónaposan) és csak ette-ette-ette a gyümölcsöt. Nála nem volt kóstolgatás.

A fiamat- sajnos korábban kezdtem én hülye hozzátáplálni- őt akkor a babahordozóban etettem.

Szerncsére ős is csak nyelte, nem köpdösött.

2010. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is 4 hónapos múlt a kislányom.Vettünk 3 fokozatba dönthető etetőszéket,és abban szépen megül,eszik már.Köpködni ő is szokott,eleinte nyúlkált a kajába,mindent kent szanaszét,pár napja egyik kezem etetem,a másikkal megfogom mind a két kezét közben,és vagy énekelek neki,vagy beszélgetek vele közben,igy szépen eszi a kaját.Mikor elég neki,akkor kezdi el a fújkálást,ilyenkor be is fejezem,igy nem lesz minden tiszta püré.
2010. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!