Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az urtica urens 5 ch mennyi...

Az urtica urens 5 ch mennyi idő alatt hat? Tegnap délben kezdtem szedni,2x5 szemet egy nap. Hétfőn reggeltől kedd estig majdnem az összes tejem elapadt. Nagyon megijedtem. Iszom a laktoherb teát is, már alakul a tejcsi, csak nagyon lassan.

Figyelt kérdés
A lefejt tejet sem cunisüvegből, sem kanállal nem tudom a babámba tukmálni, pegid fele annyit eszik, mint máskor. Ma reggel észre vettem, hogy rendeteg hajam hullott ki, maradt a fésüben, gondolom a hormonjaim változnak. Ettől van a tej ingadozás is? Menyi idő, míg megint rendesen tudok enni adni a picurnak? Segítsetek, a tegnapi napot végig bőgtem, de ma már pozitívan állok a dolgok elé. A babóm 3,5 hós.
2008. dec. 18. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenekelőtt nem idegeskedj! Azzal csak hozzásegítesz ahhoz, hogy tényleg ne legyen tejcsid. Én annak idején ugyanúgy mint te csak napi kétszer szedtem. Aztán valaki itt azt tanácsolta, hogy minden szopikor szopogassak, de se előtte se utána fél órával semmit se igyak egyek. Én ezt tettem, kb 4-5 alkalommal szopogattam a golyókat, mert minden szopinál azért elég húzós lett volna, éhen haltam volna, mivel sűrűn szoptattam. És igen én sűsűrn mellere tettem. Most 11 hós és még mindig szopik 4-szer.

Ja és én végül a laktoherbet se ittam, rosszul voltam már a szagátol is; csak sok vizet, rostosat ittam, meg ettem rendszeresen. Pihentem egyszer egy nap a kicsivel, 1 órácskát. És javaslok valami multivitamin szedést is, a hajhullásodra.

2008. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy a homeós golyókat csak addig kell szedni, míg megindul a tejcsi rendesen. Kb 3-4 napig sűrűn szopogasd, aztán már csak 2-szer, majd kb 1 hét után szerintem beindul a mennyiség és abbahagyhatod, 2 hétnél semmiképp se szedd tovább.
2008. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Szedek vasat és multivitamint is!
2008. dec. 18. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!